Lista ocen Fiat Punto I (530) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 575 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Konio_2
Hatchback 1.2 73KM 54kW
z przodu bardzo dużo miejsca, z tyłu 1 osoba wygoda - 2 dadzą radę jak kierowca do 175 cm., 3-no cóż -jest tyle pasów bezpieczeństwa !
~Kokot
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Dla kierowcy i pasażera jest ok. Dla ludzi na tylnej kanapie... hmm... zależy kto siedzi. Jak ktoś ma 2m to niechętnie będzie siedział z tylu.
~braszka
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
mam wzrostu 192cm a nad głowom jeszcze wolnej przestrzeni 3 dzwiowa wesja ma szersze dzwi wysokim osobom lepiej sie wygodniej zajmować miejscsa
~Janusz
Hatchback 1.2 73KM 54kW
Najlepszy w punto jest...projekt... Szkoda tylko, że wykonanie niechlujne. Ale rozmiary wnętrza robią wrażenie. W astrze z tyłu czułem się gorzej...
~STax
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Bardzo dużo, w wielu autach klasy kompakt jest mniej miejsca. Z tyłu 3 osoby przeżyją nawet dłuższą trasę. (rekord to 7 osób w środku i 1 w bagażniku... :) )
~Smigiel
Hatchback 1.1 55KM 40kW
No jak na auto tej klasy i tej wielkości to wnętrze jest przepastne. Naprawdę w Astrze I którą jeździłem wcześniej było sporo mniej miejsca.
~Wojtek
Hatchback 1.2 73KM 54kW
Jak na te rozmiary zaskakujaco dobrze. Przednie fotele bardzo wygodne- wersja ELX. Z tylu troche miej miejsca ale dwojka dzieci podrózuje jak trzeba
~Zbyszek
Hatchback 1.2 73KM 54kW
super! mam 193 cm wzrostu i siedzę jak na kanapie... w tak małym aucie tyle miejsca to się praktycznie nie zdarza,z tyłu ciaśniej ale też nieźle
~Marcin mbmb82@o2.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Przestrzeni jest sporo jak na takie male auto. Cztery osoby spokojnie sie zmieszcza i nie trzeba specjalnie przysuwac przednich siedzen ;)
~Marian
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Jak na klasę samochodu dobra przestrzeń zwłaszcza z przodu, gorzej z tyłu. Atutem jest możliwość powiekszenia kubatury bagażnika po złożeniu tylnych foteli.