Lista ocen Fiat Punto I (530) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 575 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ziemowit Ziemowit@trefl.com.pl
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Jak na takie male autko to niezle. Z tylu nie troche slabo, ale jak sie pzresunie fotele do pzrodu (mialem prawie na max do tylu) to jest ok.
~Paweł
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Bardzo dobrze , jak na auto tej klasy . Duże w środku , małe na zewnątrz . Przeciwieństwo np. Forda Focusa .
~Marcin
Hatchback 1.2 73KM 54kW
Jedno z przestronniejszych aut w tej klasie, naprawdę włosi się bardzo postarali w kwesti obszerności wnętrza!
~Pawel_Gniew
Hatchback 1.1 55KM 40kW
i tu można by wiele pisać... ale ja napisze tylko tyle, że chociaż to mały samochód, ale potrafi zabrać cztery osoby na wakacje.
~bjo13
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Gdy pasażer ma więcej niż 185cm wzrostu, przy wrzucaniu piątego biegu możesz mu pomasować kolano. Na tylnej kanapie, raczej ciasno.
~przemek w.
Hatchback 1.1 55KM 40kW
mam 187cm wzrostu i powiem że jestem pozytywnie zaskoczony,jeździłem vectrą b ,ale w punciaku lepiej mi się siedzi wyżej.
~padre
Hatchback 1.2 60KM 44kW
jak na wiek konstrukcji to samochód bardzo przestronny. Oczywiście przy wzroście ponad 190cm będzie średnio no ale to tylko segment B.
~wz
Hatchback 1.1 55KM 40kW
kierowca i pasazer z przodu rewelacja- tyl dla normalnych ale w 5 ciezkich osob mozna sporo przejechac bez zmeczenia
~gmamok@gmail.com
Hatchback 1.2 73KM 54kW
Jako kierowca ze wzrostem 190cm moge potwierdzic, ze z miejscem jest w porzadku, tzn. zarowno nad glowa jak i z tylu.
Dziennik kosztów dla Fiat Punto I
~Bebok
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Jak na małe auto jest w nim sporo miejsca. Z tyłu troszkę brakuje na nogi. Fotele jednak zbyt słabo trzymają na zakrętach