Lista ocen Fiat Punto I Hatchback 1.1 55KM 40kW 1993-1999 (212) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 386 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~oktan99
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Cena? Teraz jest wart niewiele, ale choć dziś bym już nie kupił nowego Punto (żona, dziecko, bagaże), to uważam że to był 8 lat temu dobry zakup i dziś pracuje jako auto rodzinne, transporter bagażu, szybko środek komunikacyjny i realizuje te cele za niewielkie pieniądze, choć nie daje frajdy z jazdy i męczy na długich dystansach. Edycja po 2 latach i 10 od zakupu: warto było
~Lexo
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Za mój egzemplarz trzeba zapłacic około 6000 zł co w porównaniu z ceną nowego jest prawie za darmo. Części tanie, łatwo dostępne. Można rzec że to wyjątkowa sytuacja bo m ój samochodzik miał w momencie przejęcia go przeze mnie 31 tysięcy km na liczniku faktycznego przebiego. Zatem nie bardzo miał się gdzie zużyc.Zobaczymy co będze po przejechaniu 100 kkm.
~MegaW
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Za tak małe pieniądze w tym roczniku trudno kupić coś innego . Są jedynie ople i fordy które gniją. W punto karoseria jest bardzo dobrze zabezpieczona przed korozją , niestety zdarza się , że schodzi klar a gnije tylko podwozie. Jest jeszcze seicento , cinquecento ale dużym ludziom nie polecam a uno to punto bije na głowę
~tussipect@gmail.com
Hatchback 1.1 55KM 40kW
mozna kupic juz za 4000 pln , z przebiegiem ok 150 000 i nie katujac autka zrobic drugie tyle bez wiekszysch problemow. jak dla mnie bomba! Auto jedno z najtanszych , wytrzymale i tanie w eksploatacji. komfort to inna bajka ale w tej cenie nie kupi sie nawet 1/3 mercedesa... ;D POLECAM
~wojtek
Hatchback 1.1 55KM 40kW
kupilem ten samochod gdy mial 4 lata,teraz gdy go sprzedaje trace na nim13000zł,wiec mysle ze nie jest zle jak na 7 lat biorac pod uwage spadek cen ze wzgledu na poniemieckie złomy zza buga.Ale patzrac na cene fiata grande punto to ktos wymaga leczenia,albo ja okulisty albo fiatowcy psychologa
~krejzi17@kki.net.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
auta nie kosztuja obecnie zbyt wiele, jezeli wliczyc drobne usterki to mozna sie z Fiacikiem zaprzyjaznic, a nawet czerpac przyjemnosc z jazdy, wazne aby bylo to auto bezwypadkowe i nie wymagajace prac mechanikow, ktorzy w ASO zycza sobie horrendalnej forsy (przynajmniej jak dla mnie)
~Amper
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Nie wiem nawet jaka jest cena rynkowa tego auta, wiem jednak ze gdy pojechalem na szrot po jeden plastik i z ciekawosci zapytalem ile za niego dadza, gdy uslyszalem odpowiedz 800zl stwierdzilem ze w takim razie bylbym zarobiony - pojazd kosztowal mnie 700zl plus oplaty
~rafste
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Co prawda trochę przepłaciłem za swoje autko ale cóż byłem początkującym kierowcą, który chciał mieć szybko auto, no i trafiła mi się uboga wersja za cenę już trochę lepszych, tzn. z klimą itp. Ale dla mnie liczy się to jak dużo wydaje na eksploatację, a wydaję niewiele.
~doświadczony użytkownik
Hatchback 1.1 55KM 40kW
jak za ta cene a mozna kupic putno w granicach 3000-3500 zl, drozsze egzemplaze to strata kasy, bo mozna miec cos japonskiego za 6 tys, jednak auto jest wart tych pieniedzy, plastki lekko trzeszcza ale za takie pieniadze nie warto wymagac bo niema czego, procz tego by jechalo

Usterki Fiat Punto I

Fiat Punto I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Gwizdek
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Jestem drugim właścicielem i moja cena byla niższa od salonowej a jeśli chodzi o jakość to nie sądzę żeby się drastycznie obniżyła po 36 tys km. Gorąco polecam autko używane...oczywiście z pewnego źródła-spadek ceny znaczny a jakości?...moim zdaniem znacznie mniejszy jeśli wogóle!
Fiat Punto I Hatchback