Lista ocen Citroen Xsara Picasso (255) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 316 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mikie
Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW
w tej chwili citroen obniż ceny za 63000 dostaje się dobrze wyposarzonego dieselka , w czasie kiedy ja nabywałem pikusia cena ok 80000 była nie adekwatną do jakośći w chwili obecnej jest ok
~poul11@wp.pl
Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW
Warte swojej ceny w 100%. Ceny części nie są specjalnie wysokie pod warunkiem że się nie korzysta z serwisu. Na szczęście zamienniki są bez problemu dostępne i duuuuuuuuużżżżżżooo tańsze.
~Wiktor
Picasso 1.6 i 16V 109KM 80kW
Jeśli jest jeszcze jakiś samochód o tak świetnym stosunku jakości do ceny to proszę o informację. Szukałem, ale albo ja nie umiem szukać, albo obecnie (2023 rok) nie ma.
~Misiek
Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
W tym momencie starsze roczniki w niezłej kondycji są bardzo opłacalne w stosunku do ceny np. dla początkującego kierowcy lub jako auto na długie trasy i wyjazdy w kilka osób.
~Jacek z Warszawy
Picasso 1.6 HDi 90KM 66kW
Udało mi się kupić bardzo dobrze wyposażone auto w noworocznej promocji (wersja impress) a do tego dealer dorzucił jeszcze kilka drobiazgów (chlapacze, dywaniki, opony).
~bigfan@spin.ict.pwr.wroc.pl
Picasso 1.6 i 16V 109KM 80kW
Cena nowego auta w wiecznej promocji Citroena była zachęcająca, biorąc pod uwagę gabaryty i wyposażenie standardowe (automatyczna klimatyzacja, elektryka szyb itp.).
~forestbanan
Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
Jest OK. Nie mam wrażenia że za samochód przepłaciłem. Mój egzemplarz się w sumie nie psuje, nie licząc tej denerwującej kontrolki. Tylko ten serwis piekielnie drogi
~seco
Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
biorąc pod uwagę sprzedaż używanego, to trzeba nim jeździć do końca, albo dużo stracić przy sprzedaży. promocje załatwiają ten spadek wartości a samochód jest warty kupna.
~_milutki_
Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW
Polecam jako auto rodzinne dla mniej zasobnych portfeli. Małe spalanie i wysoka trwałość. Mogą jedynie wystąpić problemy przy odsprzedaży auta - francuzy nie ciesza się popularnością.
~zino
Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
Super wygodne autko za śmieszne pieniądze. Nasi wolą tdiki z Niemiec i dlatego super francuskie autko można kupić za 70 % ceny niemieckiego.