Lista ocen Citroen C4 Cactus (33) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mario-UK
Crossover 1.6 BlueHDi 100KM 74kW
Wyciszenie samo w sobie jest całkiem dobre, problemem za który dałem tylko 2 gwiazdki są te ciekawie wyglądające relingi na dachu. W zależności od siły wiatru i pogody potrafią zacząć gwizdać juz od ok 100km/h i jest to taki ciągły gwizd jak by ktoś stał obok i gwizdał mi do ucha. Za pierwszym razem zdażyło się to gdy wyjechałem na odkrytym odcinku autostrady z za ciężarówki, później zaobserwowałem to wielokrotnie. Im mniejszy wiatr tym przy...
~Robert
Crossover 1.6 BlueHDi 82g 99KM 73kW
Nie jest to auto klasy premium, nie ma co liczyć na grube warstwy mat wygłaszających ale o dziwo na prawdę nie jest źle. Nawet przy wyższych prędkościach da się wytrzymać. Może szósty bieg obniżyłby poziom hałasu ale przypominam- to jest auto miejskie i tak został zaprojektowany. Nie wiem jak w jednostkach benzynowych ale w dieslu jest dobrze.
~SAR37
Crossover 1.2 PureTech 110KM 81kW
Cactus nie należy do najcichszych aut ale też nie ma wielkiego dramatu. Śmiało można rozmawiać w kabinie nawet przy większych prędkościach bez zdzierania gardeł :). Miałem okazję jeździć Passatem i o dziwo, było tam głośniej niż w Cactusie. Moim zdaniem dosyć subiektywna opinia.
~Tomek
Crossover Facelifting 1.2 PureTech 110KM 81kW
Jak długo jeździmy zgodnie z przepisami to jest OK. Na autostradzie słychać szum wiatru... ale dźwięk jest zależny od ustawienia klimatyzacji, więc modyfikując ustawienia nawiewu można sobie ten hałas zmniejszyć lub zwiększyć
~Michał
Crossover 1.6 BlueHDi 100KM 74kW
W porównaniu do poprzedniego samochodu (mazda mx5 z materiałowym dachem) jest super. Oczywiście bez porównania do merca klasy e. Mimo wszystko jest w środku przyjemnie tak do 150km/h
~Torbacz
Crossover 1.2 PureTech 110KM 81kW
Przy niskich predkosciach jest w miare cicho. Zawieszenie nieco halasuje. Przy predkosciach powyzej 130 km/h slychac swist powietrza oplywajacego relingi dachowe
~Seeback
Crossover 1.2 PureTech 82KM 60kW
To chyba największy mankament, ale i tak jest poprawnie. Trzeba brać pod uwagę, że dzięki niewielkiemu wygłuszeniu samochód jest bardzo lekki.
~Krzysztof
Crossover 1.2 PureTech 82KM 60kW
Wyciszenie jest przeciętne, ale trzeba brać pod uwagę masę auta - z czegoś musiał zrezygnować Citroen, aby tak znacząco ograniczyć wagę pojazdu.
~Seweryn
Crossover 1.2 PureTech 82KM 60kW
wyciszenia nie ma w ogóle . Nie radze wyjeżdżac na autostradę tym autem . brak wyciszenia + gwiżdżące relingi na dachu.
~Zajonez
Crossover 1.2 PureTech 110KM 81kW
Cicho i spokojnie do 120, później zaczynają się szumy. Ja zazwyczaj jeżdżę poniżej tego więc hałas słyszę jak mnie fantazja poniesie.