Lista ocen Citroen C4 Cactus (18) - Karoseria

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Crossover 1.2 PureTech 110KM 81kW
Katastrofa!! Po około 5 latach pojawiła się korozja na rantach drzwi i klapy bagażnika! Auto zakonserwowałem i pedantycznie o nie dbałem! Citroën Polska odmówił naprawy gwarancyjnej! Serwis oczekuje 500 pln netto za naprawę jednego elementu z zaznaczeniem, iż nie dają gwarancji, iż za rok lub dwa, korozja nie pojawi się ponownie. Niestety w tych autach to częsty przypadek! Citroën w ramach naprawy gwarancyjnej (wiek auta do 3 lat) wymieniał...
~Robert
Crossover 1.6 BlueHDi 82g 99KM 73kW
Brak ognisk korozji po 5 latach eksploatacji. W oczy rzucają się przednie i boczne bumpery z plastiku nadające cactusowi wyjątkowości. Dzięki nim nie martwimy się o drobne zarysowania wózkiem pod marketem. Dostępne w kilku kolorach umożliwiają daleko idącą personalizację wyglądu. Umiejscowienie świateł dziennych LED a pod nimi reflektorów nadaje mu niepowtarzalnego wyglądu.
~Starabiurwa
Crossover Facelifting 1.2 PureTech 110KM 81kW
Źle spasowane elementy przedniego nadkola, względem słupka A. Poważnie dyskwalifikujące przebarwienia lakieru perłowego, w zmiennym oświetleniu, głównie sztucznym nocą. Podobno ten typ tak ma, w ciągu 5 miesięcy wciąż pojawia się ich więcej, na całej powierzchni każdego elementu nadwozia.
~Tomek_K
Crossover Facelifting 1.2 PureTech 131KM 96kW
Niem mam żadnych zastrzeżeń, ale wielka szkoda że do wersji po lifcie nie można zamówić air bampów. Ja zdecydowałem sie na wersje z relingami na dachu, niestety nie udało mi się znaleźć takiej wersji testowej u żadnego dealera. Kupiłem w ciemno i nie żałuję (są dobrze wyciszone)
~AND57
Crossover 1.2 PureTech 82KM 60kW
W dobie aut bez listew bocznych i z przetłoczeniami które fatalnie wyglądają po uderzeniu drzwi "somsiada" to rozwiązanie choć kontrowersyjne jest ok. Poza tym zwraca uwagę i wywołuje uśmiech bynajmniej nie politowania.
~Tomek
Crossover Facelifting 1.2 PureTech 110KM 81kW
Tak jak w większości nowych aut, nie ma wrażenia "solidności". Nadwozie jest lekkie, lakier niespecjalnie gruby a od wewnętrznej strony blach jest tylko podkład.
~MateuszPCT
Crossover Facelifting 1.2 PureTech 110KM 81kW
Kamera cofania ciągle ubrudzona, chyba ze względu na konstrukcję pojazdu i umiejscowienie, przez co ograniczona jest funkcja kamery cofania
~Kuba
Crossover 1.2 PureTech 110KM 81kW
Ładnie spasowane elementy. Blachy są cienkie, dzięki temu jest taki lekki. zobaczymy za kilka lat jak z zabezpieczeniem antykorozyjnym.
~Seeback
Crossover 1.2 PureTech 82KM 60kW
Lakier trochę miękki, karoseria sprawia wrażenie trochę takiej cieniutkiej, to pewnie przez słabe wygłuszenia. Ale to nie samochód za 100tyś.
Dziennik kosztów dla Citroen C4 Cactus
5,3
~Torbacz
Crossover 1.2 PureTech 110KM 81kW
Airbumpy sa swietnie. Powyzej 130-140 km/h powietrze omiatajace relingi powoduje denerwujacy swist