Lista ocen Citroen C3 Picasso (12) - Karoseria

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej_xyz
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Przestronny, zwłaszcza gdy się patrzy na niego z zewnątrz to wydaje się dość niewielki, a wewnątrz miejsca jak w kompakcie (tylko wygodniej się wsiada). Podobnie z bagażnikiem - 385 litrów to typowe wartości dla obecnej klasy C. Przesuwana kanapa to dla mnie raczej gadżet - przez 4 lata ani razu z tego nie skorzystałem. Podwójna podłoga bagażnika: super!
~Krzysztof K.
Picasso 1.4 95KM 70kW
Autko z fajnym designem wymaga trochę dbałości, aby wciąż się dobrze prezentowało. Ja mam tylko własne rysy spowodowane nieco nieudolnym wymienianiem ramki tylnej rejestracji. Oryginalny patent z salonu jest dość upir..wy w demontażu.
~Polak Mały
Picasso 1.6 HDI 92KM 68kW
Brak ognisk korozji, słaby lakier (odpryski). Oświetlenie drogi bdb (klasyczne reflektory H7, z odbłyśnikiem, a nie jakieś wynalazki jak w aurisie (b. słabo) lub i30 (tragedia!)
~hiciu_24
Picasso 1.4 95KM 70kW
Odporna na korozję, niestety niektóre elementy (szczególnie z tworzywa) odbarwiają się pod wpływem słońca.
~Eug
Picasso 1.6 HDI 92KM 68kW
B,duzo miejsca na każdym fotelu oraz nad głową. Nie rozumiem uwag o braku miejsca na nogi dla pasażera
~C3Picasso
Picasso 1.6 HDi 114KM 84kW
Dużo miejsca w środku i tylko trochę ponad 4 m długości! Dobrze się nim parkuje.
~Larry
Picasso 1.4 95KM 70kW
Zaczynają pojawiać się bąble na progach, reszta bez zarzutu
~Rutek
Karoseria u mnie wszystko na 99% ok
~Monika
Nie rdzewieje
~Naimad
Picasso 1.4 95KM 70kW
Nie sie nie dzieje z blachami.