Lista ocen Citroen C-Elysee II (13) - Karoseria

Na liście zabraknie 71 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~niemieckietrytki
Sedan Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Odchudzona, bezkonkurencyjnie lekka o dość klasycznej linii. Po faceliftingu i ze światłami do jazdy dziennej wygląda całkiem nowocześnie. Oklepane przez testujących zawiasy klapy bagażnika to minus, ale jeden z niewielu.
~Jack119
Sedan Facelifting 1.6 BlueHDi 99KM 73kW
To najsłabszy element tego auta. Lakier bardzo delikatny, a blachy niezwykle cienkie. Mimo tego brak oznak korozji. Wyciszenie kabiny jest dosyć słabe, ale największy hałas pochodzi od szumu wiatru.
~Expert
Sedan Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Karoseria jest ocynkowana. To ważne. Spasowanie - średnie. Ja miałem tę okazję, że na placu stało około 12 sztuk i sobie wybrałem najlepiej spasowany. Na pewno przez uszczelki nic nie "dmucha" podczas jazdy.
~martm
Sedan Facelifting 1.6 VTi 115KM 85kW
Przód bardzo ładny, zaś tyłek to jeden z najbrzydszych w świecie motoryzacji. Ponoć cała buda ocynkowana - trzymam kciuki za długowieczność w odróżnieniu od równolatków z Japonii.
~Andrew
Sedan Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Bardzo ładna stylistyka, warto dobrać poza standardowymi felgami stalowymi, alufelgi, które jeszcze bardziej podniosą walory estetyczne
~Aleksander Kuszeta
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
bardzo słaby lakier, guano mewy srebrzystej potrafi narobić problemów jeżeli szybko się nie usunie. Ale uwaga na szorowanie bo może się skończyć rysami.
~Misiek
Sedan 1.6 BlueHDi 99KM 73kW
Duży bagażnik , miejsca w środku zaskakująco duzo
~MrRiverdance
Sedan 1.2 PureTech 82KM 60kW
Pięć gwiazdek za klasyczny styl
~Driver
Sedan Facelifting 1.5 BlueHDi 102KM 75kW