Lista ocen Audi A6 C7 Avant Facelifting (16) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysiek
Avant Facelifting 3.0 TDI competition 326KM 240kW
Quattro prawdziwe z Torsenem - absolutne 10/10. Nie da się opisać jak ten napęd jest dobry. Podsumowaniem napędu może być to - za wcześnie zmieniłem koła na letnie, przyszła śnieżyca, lód na drodze. A ja podjechałem pod stromy podjazd, zatrzymałem się i ruszyłem pod górę w tych warunkach. Jak bym nie wiedział to bym przysiągł, że mam założone zimówki. Poza tym napęd świetnie trzyma auto w zakrętach i daje niesamowitą pewność prowadzenia. Czuć,...
~Artur S
Avant Facelifting 3.0 TDI competition 326KM 240kW
Posiadam wersję z pneumatycznie regulowanym zawieszeniem, które jest genialne. Mimo,że auto oryginalnie stoi na 20" felgach z oponą o profilu 35, to w trybie comfort auto pływa na nierównościach. A gdy zajdzie potrzeba pobawić się w zakrętach, w trybie Dynamic można obniżyć zawieszenie i amortyzatory utwardzą się dając poczucie pełnej kontroli nad autem. Dopełnieniem jest tu aluminiowe zawieszenie wielowahaczowe, które choć nie jest tanie...
~Noiz
Avant Facelifting 3.0 TDI clean diesel 218KM 160kW
mistrzowskie połączenei komfortu i prowadzenia, nie wybija plomb jak BMW serii 5 , ale i nie buja jak E klasa Mecedesa - pneumatyka , fajna opcja, ale rzadka i droga, do tego , gdy się popsuje , chic nie jest tak awaryjna jak wAirmatic w Mercdesie - to koszty ,,w dziesiątkach tysiecy ppln :( - więc niekonieczny dodatek, zwlaszcza na polskie drogi - to znaczy: najlepsze na PL drogi, ale.. serwis bedzie boleć kosztami..
~Wojtek
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Tu znów porównam do Superba. Superbowi blizej do bujającego dyliżansu. Tutaj zawieszenie jest nieco twardsze, ale samochód daje wrażenie komfortu i wyeliminowano niepotrzebne bujanie. Audi wybite przez dziury, nierówności - bardzo szybko i kontynuuje jazdę bez zbędnego bujania. Trzyma się też stabilnie drogi na zakrętach, a układ kierownicy działa ultra precyzyjnie.
~Maro
Avant Facelifting 3.0 TDI clean diesel 320KM 235kW
Mam pneumatykę, sportowe zawieszenie i sportowy mechanizm różnicowy. Myślałem że będzie twardo, a po przestawieniu na komfort jest ... komfortowo i miękko, dołków i nierówności prawie nie czuć. Jak dla mnie jest bardzo dobrze. Przed wysokim krawężnikiem można podnieść o jakieś 3-4 cm do góry, podnosi dość wolno ale skutecznie.
~Pachol
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Ktos kiedys napisal o tym modelu "Audi Classic"-dokladnie tak jest. Nie jest to auto do szybkiej,agresywnej jazdy.Miekki uklad kierowniczy.FWD-na szybkim stracie tragedia.Kola miela i miela . Mam porowownanie do Subaru-tam auto samo prosi sie o wiecej. Tu jest zupelnie odwrotnie-relaks,ale w plynnym i wystarczajacym tempie.
~Romek
Avant Facelifting 3.0 TDI clean diesel 272KM 200kW
Napęd quattro jest fenomenalny, dojedziesz zawsze i wszędzie bez znaczenia na warunki pogodowe. Jedyny minus to lekkie wynoszenie przodem na wąskich oponach zimowych przy agresywnej jeździe po ostrych zakrętach.
~Vigo
Avant Facelifting 2.0 TFSI 252KM 185kW
Bez zarzutów, dobrze wybiera nierówności chociaż jest twarde (S-line obniżone fabrycznie o 3 cm). Za to odpłaca bardzo stabilnym prowadzeniem i dużą dozą pewności i zaufania na zakrętach.
~Krzysiek
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Nie mam niestety quattro i trochę to czuć podczas jazdy, zwłaszcza przy dynamicznym ruszaniu. Poza tym - jest tak jak bym się spodziewał po 1.8 tonowym samochodzie.
~Matteo91
Avant Facelifting 3.0 TDI clean diesel 272KM 200kW
Auto z napędem quattro sprawia, ze samochód jest "przyklejony" do jezdni. Świetnie sprawdza się w każdych warunkach pogodowych.
Audi A6 C7 Avant Facelifting