Lista ocen Audi A3 8L Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW 1996-2001 (25) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KOMODO
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Na pewno cena jest sporo zawyżona ! Ale jeśli już kupimy to chociaż nie straci po latach na wartości. Mimo wszystko to jest chore że za taki rocznik trzeba wyłożyć sporą gotówkę a za ewentualne naprawy kolejne krocie. Auto nie gwarantuję jakiegoś wyjątkowego luksusu ani szczególnego wyposażenia dlatego stosunek jakość/cena nie wypada tu najlepiej.
~Maciekwo262
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Za auto zapłaciłem ok 17 tys ale opłacało się. Znajomi dawali za inne auta więcej ale takiej niezawodnośći jak ja niestety nie mają. Wykonanie solidne bo wtedy jeszcze auta robiło się dokładnie nie tak jak dziś na ilość a usterki idą z tym w parze. Polecam to auto każdemu. Niewiele a jakość wysoka.
~czarli8
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Mój egzemplarz ma już 15 lat, jest 3-drzwiowy, zadbany, ładne koło, dobre wyposażenie a na aukcjach gorsze sztuki podchodzą pod 11 tysięcy. Według mnie samochód jest za drogi o jakieś 15 procent.
~zippo87
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
panel środkowy wykonany ze słabej jakości materiałów, bardzo łatwo się rysuje ta powierzchnia.. tak samo uchwyty do zamykania drzwi.. brak uchwytu na kubek miedzy fotelami..
~Sztefen
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Ceny A3 trzymają się na dość wysokim poziome, za tą cenę można mieć auto o parę lat młodsze ale to już zależy od kupującego co woli dobre niemieckie auto czy młodsze inne.
~martino
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
trzeba trochę więcej zapłacic, za cene audi można miec parę lat młodsze autko innego producenta, ale trzeba zadac sobie najpierw pytanie - CZY WARTO!?
~martyna
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
bardzo drogi samochód mocno przereklamowany dlatego juz wiem dlaczego nie podbiloi ameryki tam nie lubia wydawac kasy na serwis i nie kupuja tego szmelcu
~fabio33@wp.pl
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Cena tego auta jest duza ale w stosunku do jakosci wykonania warto dac tyle kasy.... Jest to najlepsze auto na rynku w swojej kategorii.
~Rozczarowany
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Przed zakupem dokładnie sprawdźcie auto w serwisie żeby nie wpaść na minę, to auto może się okazać studnią bez dna wydatków!
~mumu
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Nie jest warte swojej moim zdaniem wygórowanej ceny choć wykonane jest naprawdę solidnie ale te 4 kóleczka na klapie...
Audi A3 8L Hatchback