Ocena kierowcy - Audi A3 8L Hatchback

Silnik 1.9 TDI 90KM 66kW
Rok produkcji 2000
Audi A3 8L Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW 1996-2001 - Oceń swoje auto
Inne : wiele rzeczy - niezawodnośc, spalanie, komfort jazdy
Karoseria : ognisko rdzy na dachu (średnica 3cm)
"Trójeczka" mimo tego ze już parę latek ma a w środku tez nie zaskakuje jest naprawdę świetne. małe braki wyposażenia rekompensuje jego wygląd i sportowe prowadzenie.awaryjnośc - możemy z naszego słownika wykreślic te słowo!!!! jest godnym uwagi gdy chcemy sobie kupic autko mniejsze ale z wyższej półki. szczerze powiem że pierwsza generacja bardziej przykuwa moją uwagę niż kolejne, wykluczając oczywiście ostatnią generacje - jest naprawdę cudowna. wydaje mi się że inżynierowie z Inglostadt zapomnieli na parę lat o modelu A3 a skupili się na innych modelach. na szczęście obudzili się ze snu, i zdali sobie sprawe z tego ż e segment małych sportowych hatchbacków też jest ważny
bardzo ładnie pracuje,EKONOMICZNY. dynamiczna jednostka jak na liczbę posiadanych koni
nie ma żadnych problemów. biegi wchodzą na krótko z wielką łatwością. skrzynia jest naprawdę solidna
wielka pzyjemnośc z jazdy. A3-ka ma sportową naturę i tak tez się prowadzi. daje ogromną przyjemnośc z wyprzedzania i pokonywania kolejnych zakrętów. może jestem trochę nie normalny ale przez pierwsze miesiące po kupnie nie mogłem się doczekac kiedy znowu się przejadę moim autem. nawet po roku jazdy moją \"trójeczką\" dalej mam banana na twarzy jak do niej wsiadam
słupeczki trochę przeszkadzają ale nie jest tak źle
świetna, zaparowany samochód odparowuje w kilka chwil.
zużycie paliwa - śmiech!!!! mała lekka jednostka, która potrafiła mi spalic przy spokojnej jeździe nawet 4l/100 (trzeba wziąc pod uwage ze uzywam energoszczednych opon co ma około 10-15% wpływu na spalanie). wiadomo warunki zimowe badź latem włączona klimatyzacja zwiększa ten wynik. natomiast największy wpływ na spalanie ma styl jazdy - a nie jest łatwo jechac spokojnie samochodem, który daje taką przyjemnośc z jazdy i pokonywania kolejnych zakrętów. ceny części nie sa takie straszne ale oprócz napraw serwisowych nic innego nie bedzie nas obchodzic. POLECAM GORĄCO
trzeba trochę więcej zapłacic, za cene audi można miec parę lat młodsze autko innego producenta, ale trzeba zadac sobie najpierw pytanie - CZY WARTO!?
nie ma na co narzekac, nie ma wad fabrycznych typu skrzypiące drzwi lub łamiące się klamki.
minusem jest lekko rdzewiejące pole o średnicy może trzech cm na dachy przy jednym z boków, chyba każdy model to ma. poza tym usterki nie istnieją. gdy się dba o auto będą dotyczyły nas jedynie naprawy serwisowe

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 90KM 66kW [l/100km]

5,2