Lista ocen Peugeot 605 (76) - Całokształt

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TK. email: big_kop@wp.pl
Sedan 3.0 167KM 123kW
najobiektywniej byłoby 4+. Cana używanego peżusia z 3.0 V jest b. niska, bo większość boi się dużego zużycia w mieście (więc brak popytu), - a nie jest to na pewno samochód miejski. Ja w mieście jeżdżę mało, a i tak na bilety wydałbym więcej, niż na benzynę. Czasami słyszę złe opinie o samochodach francuskich i że niemieckie solidniejsze. Ale do takich opinii trzeba poznać wiele różnych modeli i mieć rzetelną samochodową wiedzę.
~asmodeus
Sedan 3.0 SV 24 200KM 147kW
Za takie pieniądze nie kupi się nawet tak szybkiego motocykla! A ja mam klimatyzację, wszystko elektryczne (fotele, lusterka, szyby), elektronicznie usztywniane zawieszenie, szyberdach, mete blachy przed nogami w razie wypadku... Samochód nie postażał się ąż tak (jak na przykład jego "siostra" Alfa-Romeo 164). Dwa tygodnie po zdaniu prawa jazdy, bezproblemowo pojechałem nim nad morze. Wspaniały samochód.
~Złotówa
Sedan 2.0 121KM 89kW
Jeżdżę tym autem ponad 6 lat. Nie zrujnowało mnie, a w porównaniu z innymi taksówkarzami nie mam większych problemów niż oni ze swymi VW. Mercami , Fordami.....itp. itd. Jak z każdym pojazdem trzeba o nie dbać, a się odwdzięczy. Zadnym nie jeździłem tak długo jak moją 605- tką. Wygoda, komfort...TYLKO BRAK KLIMY!!!!!
~operator_kosiarki@wp.pl
Sedan 2.1 D 82KM 60kW
Jak narazie to wymienilem większość elementów metalowo - gumowych,wyłącza mi się ABS,do wymiany krzyżak w ukł. kierowniczym,sprzęgło po wymianie,podstawą do bez awaryjnej jazdy to dobry warsztat, ale nie serwis(Dwukrotnie zerwany pasek rozrządu),dobre hamulce,hałasuje skrzynia biegów i opornie wchodzi R,reszta to drobiazgi
~tomprz@op.pl
Sedan 2.0 121KM 89kW
Posiadam 605 2.0 SLI od 1.5roku i nie spotkała mnie jeszcze żadna niespodzianka. Auto sprawuje się rewelacyjnie--jedyny minus to paliwozerność w mieście --ale posiadam oryginalną instalację VIALLE (zamontowaną od nowości w samochodzie przez producenta przeznaczoną wyłącznie do tego modelu).Ogólnie polecam .SUPER!
~pawel.sterna@poczta.onet.pl
Sedan 2.1 D 82KM 60kW
Jestem posiadaczem Peugota 605 TD.Polecam wszystkim zainteresowanum kupno 605 2,1 TD.Jest to bardzo duże auto,wygodne,konfortowe i ekonomiczne.Moja 605 spala mi ok w cyklu miesznum 6,5litra ropy na 100km,pozatym nie sprawiła mi żadnych kłopotyów.Pozdrawiam i polecam.
~Arek z W-wy
Sedan 3.0 167KM 123kW
Bardzo wygodny duży samochód,z inst.gazową nawet dosyć ekonomiczny niestety z racji wieku i cen części zamiennych należy się modlić o bez awaryjność przy orginalnym/fabrycznym ogumieniu tj.205/60/15 dziwne prowadzenie w koleinach,u mnie pomogła wymiana na 195/65/15
~mrbike124
Sedan 3.0 167KM 123kW
Duży, przestronny, wygodny. Niby mało prestiżowy, ale każdy przyznaje że prezentuje się ładnie. pali nie mało ale jeździ fajnie. Mechanicy boja się go jak ognia, części trudno dostępne ale względnie tanie. Naprawdę fajna limuzyna za naprawdę małe pieniądze..
~Piter
Sedan 2.0 121KM 89kW
Ogólnie samochod bardzo wygodny, przestronny, nie tak dynamiczny jak by sie chcialo, ale napewno bezpieczny, troche drogi w utrzymaniu w przypadku przegladow, taki gruntowny przeglad z wymiana klockow oleju, tarcz, paskow, itp. kosztuje ok. 1500-2000zl
~dANIEL
Sedan 2.1 TD 12V 109KM 80kW
W tej chwili posiadam drugą 605tkę- diesla. Wczesniej jezdziłem benzyna, i miałem bardzo poważny wypadek przy około 180 na godzine cała piątka bez zadrapania. Jak dla mnie bardzo bezpieczny samochód. Pozdrawiam wszystkich posiadaczy