Lista ocen Peugeot 605 (76) - Całokształt

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JBL
Sedan 2.0 Turbo 147KM 108kW
Auto jak najbardziej godne polecenia, mało awaryjne tanie w zakupie i to co najlepsze radość posiadania auta naprawdę nietuzinkowego i wyróżniania się od tych wszystkich golfów passatów i fordów mondeo.
~ZŁO
Sedan 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Ogólnie auto bardzo trwałe zwłaszcza w wersji ocynkowanej (żadna rdza nie weźmie), mogę go śmiało polecić osobie która ceni sobie wysoką wygodę jazdy oraz niskie koszta eksploatacyjne ergonomię i pojemność.
~Rafi
Sedan 2.0 121KM 89kW
Auto oceniam na 4+, jest przestronne, wygodne, ma spory bagażnik. Przeznaczone dla osób które cenią komfort podróżowania (koniecznie z klimą). Z minusów, na pewnoe duże spalanie w mieście (masa robi swoje).
~dyko88@o2.pl
Sedan 2.0 121KM 89kW
autko jest super silnik bajka kieruje się cudownie spalanie nie za duże wygoda ogromna tylko nie ma opuszczanych tylnych siedzeń i trochę nie za dużo się nim przewiezie ale za to bagażnik wielki;d
~Faralun
Sedan 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Polecam to auto przestronne, wygodne fotele, bogate wyposażenie tanie części (zamienniki) , nic nie rdzewieje, duże mocne auto sam się przekonałem (kolizja) wystarczyło tylko naciągnąć :D
~kkedziora@go2.pl
Sedan 2.1 D 82KM 60kW
Jadąc tym autem można odpocząć!! Jest bardzo wygodny i potrafi rozbujać się do 200km/h!! Nie czuć prędkości i nierówności; Gdyby nie drogie części i awaryjność to nie ma lepszego auta!!!
~premiera@poczta.fm
Sedan 2.1 D 82KM 60kW
Wspaniałe niedoceniane auto, mając 605-kę zapomnisz o rdzy nawet jeśli trzymasz ją na dworze, silnik diesla rospędza auto w 11 sek. do setki, wyciąga 200 km/h , a pali zaledwie 5-6 litrów ropki na setkę.
~michalkuliberda@op.pl
Sedan 3.0 167KM 123kW
Wygodny i szybki samochód za przyzwoite pieniądze,ogólnie dosć trwały i niezawodny,ma swoje wady,ale przy odrobine uwagi przeżyje większość wynalazków z silnikami z kosiarek:)
~waldek wroclaw
Sedan 2.5 TD 129KM 95kW
mam ciagle klopoty y silnikiem nierowno pracuje na wolnych obrotach po podlaczeniu do komputera pompy wtryskowej wzskakuje blad nr 16 co on oznacza prosye opomoc
~właściciel605
Sedan 2.0 121KM 89kW
Doskonałe auto dla ludzi którzy cenią prestiż, komfort i elegancję ale nie muszą liczyć każdego grosza. Kótko mówiąc dla ludzi z zasobnym portfelem, zwłaszcza po awarii.