Lista ocen Peugeot 605 (54) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 77 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kucz - poszukuję właścicieli i sympatyków Peugeotów 605 chętnych do założenia fun lubu w woj pomorskim oto mój mail maniac605@akcja.pl
Sedan 2.5 TD 129KM 95kW
Nawet na nierównościach jest w tym samochodzie cicho zawieszenie dyskretnie wybiera dziury na płaskiej drodze przy schowanej antenie od radia nawet przy dużych predkościach panuje niemal grobowa cisza słychać tylko albo muzykę z pokładowego odtwarzacza albo błogi gwizd turbiny
~ZŁO
Sedan 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Do uszu kierowcy docierają tylko odgłosy niezbędne (karetki pogotowia etr.). Nie słychać klekotu pracującego diesla wewnątrz, jedynie przy jeździe na zbyt niskim biegu dostaniemy łupnia basu z komory silnika :) w zasadzi nie jest źle.
~Piotrek
Sedan 3.0 167KM 123kW
Bez rewelacji. Nie ma sie co czarowac. Dobre. Nic wiecej. Ale zdecydowanie polecam wymiane poduszek pod silnikiem. Znacznie zmniejszaja wszelkie odglosy z komory silnika oraz ZDECYDOWANIE redukuja wstrzasy. koszt 100zl/szt.
~s.k.
Sedan 2.0 16V 132KM 97kW
Jest jak na takie auto przecietne, szczegolnie doskwieraja szumy powietrza w okolicy gornej czesci tylnych drzwi. I jeszcze slychac wyraznie prace wycieraczek ale byc moze to jest tylko wina nieodpowiednich gumek.
~Złotówa
Sedan 2.0 121KM 89kW
Jest OK, chociaż powyżej 130 trochę robi się głośno. W końcu to nie nowe auto i trochę przebiegu ma. Trudno mi powiedzieć, ale na początku było chyba lepiej. nie pamiętam. Tyle czasu w nim spędzam...
~WIWALDI
Sedan 2.1 D 82KM 60kW
jak sie jedzie z normalna predkoscia to silnika praktycznie nieslychac ale po przekroczeniu max predkosci dozwolonej w polsce [130] jest troszke glosniej ale przeciez niemozna tak szybko jechac!
~dyko88@o2.pl
Sedan 2.0 121KM 89kW
trochę przy większych obrotach dość głośno się robi ale nie przeszkadza mi to;)i zapewniam ze w innych samochodach z tego roku a już na pewno za tą cenę będzie głośniej.
~mrbike124
Sedan 3.0 167KM 123kW
No wyciszenie jest naprawdę dobre, mam założony sportowy wydech sebring'a i stożkowy filtr i mimo że naprawdę słychać go z daleka w środku jest cichutko
~Adam
Sedan 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Jak przystało na limuzynę chociaż przy gwałtownym przyspieszaniu słychać dizelka... W trasie przy 120km/h jedynie szum opon i radio :)
~Krzysiek
Sedan 3.0 167KM 123kW
Tu i tam stuka, puka. Sadze, ze jest kiepsko zaprojektowanym samochodem. Sporo jest glupich rozwiazan technicznych i to wplywa na dodatkowe stuki.