Ocena kierowcy - Peugeot 605

WIWALDI, 20 lat temu
Silnik 2.1 D 82KM 60kW
Rok produkcji 1990
Peugeot 605 2.1 D 82KM 60kW 1989-1995 - Oceń swoje auto
jestem bardzo zadowolony z mojego peugota chociaz kiedys bylem zdecydowanym wrogiem aut innych niz niemieckie jednak sie przekonalem do 605 auto duze przestronne niezawodne bo mnie jeszcze niezawiodlo no moze raz ale padl akumulator takze to nie wina marki peugeot! ale przy kupnie trzeba uwazac zeby se niekupic jakiegos szrotu lub kurnika bo wtedy to mozna sie wkopac jak diabli. zauwazylem ze jezeli 605 w ogloszeniach wisi dluzej niz 3-4tygodnie to szrot albo za drogie bo dobre zaraz schodza.a muwia ze 605 sie niesprzedaje-to zlom sie niesprzedaje!!!!!!!!!
troche klekocze jak zimny ale to tylko diesel jak sie rozgrzeje to jest ok troche malo elastyczny czesto trzeba biegi mieniac ale to kwestia przyzwyczajenia silnik trwaly mam 200tys km i oleju niedolewam
wsteczny czasem utrudnia ale pozatym dobrze sie sprawuje
zawieszenie rewelacja tylko czesto padaja laczniki stabilizatorow pozatym zadnych problemow
bez zazutow wiekrzosc nazeka ma slupki ale mi nieprzeszkadzaja bo uzywam przedewszystkim lusterek ktore sa wystarczajaco duze
wszystko na swoim miejscu deska mi sie podoba mielubie zadnych hromow ani innych pierdol wole tradycyjna deche ata taka jest
zima mozna sie ugotowac rewelacja szybko sie magrzewa jak na diesla
normalnie apartament brakuje barku i tv
jak sie jedzie z normalna predkoscia to silnika praktycznie nieslychac ale po przekroczeniu max predkosci dozwolonej w polsce [130] jest troszke glosniej ale przeciez niemozna tak szybko jechac!
pali tyle co powinien wkoncu ma w stanie pelnej gotowosci bojowej 1430kg do tego kierowca i reszta wychodzi mi srednio 6.2l on a jezdze i po miescie i w trasie. przeglady robie se sam takze mnie niekosztoja
bardzo dobre auto klasy wyzszej za niska cena polecam
jak go kupilem to byly usterki w elektryce ale se z tym poradzilem i tera jest ok jak sie dba to niema problemow
powaznych usterek brak
Peugeot 605