Lista ocen Peugeot 406 (419) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 534 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~drtroll@poczta.fm
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
wkurzające - przepalające się żarówki trzeszczące(zajebiście) plastiki przy przepalonej żarówce stop dziwne konatkty na wyświetlaczu(brak masy) dziwne odczyty czujnika oleju( mały skos i pokaże brak oleju)
~Robert
Sedan 1.8 90KM 66kW
Przy moim przebiegu, 110 000, wymienilem pasek rozrzadu, klinowy, pompe wodna, przednie zawieszenie zaczelo stukac, lamka kontrolna hamulcow zaczela sie zapalac. Dosc kosztowny serwis i czesci.
~Rafał
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
plastiki troszkę się odkształcają pod wpływem słońca (wew. i zew.) troszkę krucha plastikowa osłona silnika, tulejki tył i łączniki stabilizatora przód i tył (ale to przychodzi z wiekiem)
~Pathman
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
w porownaniu z japończykami wypada średnio ale z niemieckimi jak Opel ,Volksvagen bardzo dobrze mialem w swoim życiu już 10 różnych samochodów w rocznikach od 87-98 i najmniej zawodnym jest 406
~Bob
Sedan 1.8 16V 116KM 85kW
Drobne usterki zdarzają się często. Trzeba się przyzwyczaić do prędkościomierza, który raz na jakiś czas przestaje działać, wymian poszczególnych elementów zawieszenia.
~Golden
Coupe 2.2 16V 158KM 116kW
Auto ma juz swoje lata (rocznik 2003) i jak na ten wiek jest wyjatkowo dobrze. Nic nie trzeszczy ani nie skrzypi, troche powycierana jest skora na fotelach i boczkach.
~zaqwsx
Sedan 2.0 HDi 109KM 80kW
Kupiłem autko z Francji od pierwszego i jedynego właściciela lekko stuknięte, sam naprawiłem, filtry, olej, klima po kupnie, a teraz tylko tankuje i odpukać nic poza tym.
~Mazi
Sedan 2.0 16V 136KM 100kW
Gdy kupiłem 406tkę wymieniłem dwie żaróweczki kontrolek, w zegarach i dwie w konsoli przy zapalniczce i popielniczce. I to jedyna drobnostka, którą naprawiałem.
~kaybeaver@gmail.com
Sedan 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Denerwująca rzecz - zapaskudził się czujnik ilości płynu chłodniczego, przez co raz na jakiś czas zapala się, chwilę później gaśnie. To raczej kwestia wieku, niż modelu.

Usterki Peugeot 406

Peugeot 406 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~michal
Sedan 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Mialem problem z lampka od hamulca recznego- elektryk wymienil przewod i jest ok (od 6 lat). Zamki sa kiepskie- ciezko sie otwieraja z kluczyka, ale korzystam z pilota. Poza tym nic.