Lista ocen Peugeot 305 II Sedan (37)

~elpawlo
Sedan 1.6 97KM 71kW
gdybym miał szansę kupić drugie autko w takim samym stanie jak moje, nie zastanawiałbym się ani chwili. bezawaryjność i niezawodność jest ponadprzeciętna (pomijam wycieki oleju, dobrze znane wszystkim posiadaczom starych francuzów). auto było trzykrotnie przegrzane, zalane w powodzi, dwa razy musiałem przejechać przez jakąś rzeczkę i raz autko samo wjechało do jeziora, bo było na luzie i bez zaciągnietego ręcznego... po tym wszystkim jeździło...
~saturnin_1984
Sedan 1.9 D 64KM 47kW
bardzo komfortowe auto, łatwe w obsłudze dla nowicjusza, tanie w eksploatacji
3,7
~Łukasz - looqasch@o2.pl
Sedan 1.5 73KM 54kW
Bardzo udany model szczególnie ten nowszy. Jeżdzę nim 4 rok i mam nadzieję będę jeździć dalej :) Jest w calości na nowo polakierowany i wyróżnia się w tłumie :D Niedlugo zmieniam silnik na 1.6
~Guciu
Sedan 1.9 D 65KM 48kW
TO dobry woz za niedrogie pieniadze. Sympatyczny i ekonomiczny. Idzie go polubic
3,6
~Piotrass
Sedan 1.5 73KM 54kW
W sumie niezly,przestronny calkiem dynamiczny samochodzik z duzym bagaznikiem,malo awaryjny,wygodny,jezdze juz nim ponad 2 lata,zrobilem 54tys.km i zwiedzilem nim cala polske:) Aha zapomnialbym dodac-bardzo mocna konstrukcja na ramie,gruba blacha,moje auto jest z 83r i nie ma zadnych dziur w podlodze!! Jakby ktos chcial auto jest do sprzedania(chce sobie kupic sportowe teraz:)
~GrandeN grenden@poczta.fm
Sedan 1.3 60KM 44kW
Super autko, pomimo wieku cięgle może i niewygląda na swoje lata.
~michfer@op.pl
Sedan 1.9 D 64KM 47kW
jak na taką cene duże, bardzo ekonomiczne auto jednakże wymagające większej uwagi niż konstrukcje nowoczesne. POLECAM
~mcold@zp.pl
Sedan 1.9 D 65KM 48kW
Jeżdże nim już 8 lat i naprawdę nie mogę narzekać. Zwrotny, a jednocześnie dość mocno "opancerzony". Miałem kilka stłuczek - w zasadzie bez efektów na moim autku - czego nie można było powiedzieć o innych uczestnikach. Solidna robota, dziś już tak się nie robi samochodów. Żeby jeszcze części były tańsze i lepiej dostępne.
3,2
~duh
Sedan 1.9 D 65KM 48kW
Gdyby to bylo 5 latr wczesniej to nie balbym sie pojechac na kilkutysieczną trase po europie. Teraz sie boje pojechac 100 km. Ale bez naprawy zrobilem ostatnio już 6 tyś.
~Krystek Krystianwierzchowski@interia.pl
Sedan 1.3 60KM 44kW
szukam tylko mocniejszego silniczka bo 1,3 za mały jak na mój apetyt ale ogólnie super polecam
Peugeot 305 II Sedan