Ocena kierowcy - Peugeot 305 II Sedan

Piotrass, 19 lat temu
Rok produkcji 1983
Peugeot 305 II Sedan 1.5 73KM 54kW 1982-1985 - Oceń swoje auto
W sumie niezly,przestronny calkiem dynamiczny samochodzik z duzym bagaznikiem,malo awaryjny,wygodny,jezdze juz nim ponad 2 lata,zrobilem 54tys.km i zwiedzilem nim cala polske:) Aha zapomnialbym dodac-bardzo mocna konstrukcja na ramie,gruba blacha,moje auto jest z 83r i nie ma zadnych dziur w podlodze!! Jakby ktos chcial auto jest do sprzedania(chce sobie kupic sportowe teraz:)
Silnik calkiem zwawy,troche samochodow moj peugeocik zdazyl juz zaskoczyc,setke robi w jakies 12-13s,predkosc maksymalna jaka udalo mi sie osiagnac na autostradzie to 175km/h,na prostej 160km/h idzie:) Srednia predkosc z jaka mozna podrozowac tym autem na autostradzie to 140km/hW sumie z przeróbek mam tylko sportowy uklad wydechowy
Skrzynia niezle chodzi,mozna szybko zmieniac biegi,ale jak dla mnie sprzeglo jest za miekkie(mozliwe ze mam juz troche zuzyte)
Jest to samochod wygodny,aczkolwiek jak dla mnie za miekkie ma zawieszenie,przez co przechyla sie na zakretach,plusem - jest bardzo dobre prowadzenie zima
dobrze,,tylko jak dla mnie za wysoko umieszczone sa przednie fotele
albo mam cos popsute,albo te typy tak maja - slaby nawiew powietrza na przednia szybe,srodkowe nawiewy nie dzilaja:( Ogrzewanie miarowe
Przy ostrej jezdzie w miescie lub w trasie pali 12l/100km/h gazu, przy spokojnej w trasie 9litrow gazu, srednio 10-11 litrow
Ja swoj egzemplarz kupilem za 3,5tys zl,szkoda ze teraz ceny tych aut sa tak niskie,bo nie oplaca sie sprzedawac dobrego auta za grosze

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.5 73KM 54kW [l/100km]

10,2