Lista ocen Opel Astra G Kombi (267) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 250 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~yel
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
Auto w zakrętach jak przyspawane do jezdni. Szkoda, że tak mało ostrych zakrętów na autostradzie a tak wiele dziur i torowisk tramwajowych. Amortyzacja żadna:(
~Marcin Bydgoszcz
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
na ogół sprawuje się dobrze, żadnych luzów na wachaczu itp.Niedawno wymieniłem tylko łożyska w tylnej osi ale to chyba jest do przyjęcia po przejechaniu tylku kilometrów.
~motyl_cisco@o2.pl
Kombi 1.7 DTI 75KM 55kW
Świetnie trzyma sie drogi, to chyba najmocniejszy punkt tego auta. Zawieszenie idealnie dobrane, nie jest zbyt twarde, ale solidne. Wspomaganie też bardzo dobrze zrobione.
~pawlik (pablos_33@o2.pl)
Kombi 1.8 16V 116KM 85kW
zawieszenie jest sztywne ale odpowiednio komfortowe, na jezdni sie płynie, w zakretach trzeba nieco uwazac przy większych predkosciach ale do 120 nie ma strachu:)
~Piotrek
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Bardzo dobry układ jezdny. Komfortowy, a zarazem twardo zestrojony. Oczywiście, nie ma co wchodzić w ostre zakręty przy 100km/h to trzeba będzie zaprzyjaźnić się z dobrym lakiernikiem.
~MILAN
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Auto się bardzo dobrze prowadzi ma tylko jeden minus otóż zawieszenie jest twarde i coś mi puka na tylnym kole ale już za tydzień mam przegląd więc myślę iż ten problem zniknie.
~silverman
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
zawieszenie zestrojone rzekłbym prawie sportowo, nie jest twarde ale rewelacyjnie zachowuje się autko w ciasnych zakretach - jak po szynach , kolejny wielki plus !!!
~kseal12
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Autko stosunkowo sztywne. Zawieszenie trwałe, miałem wcześniej vectrę A i zawieszenie robiłem co pół roku, a tutaj przez ponad rok jeszcze palem nie tknąłem.
~tomradd
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
bezawaryjne po 15 tys. twarde, może to niektórym przeszkadzać, za to trzyma się rogi i tym bardziej drogi na zakrętach. Na nasze polskie drogi idealne.
~Tomek1975 Łódź
Kombi 1.7 CDTI 80KM 59kW
Po przebiegu 50 tys km pojawiły się drgania na kierownicy na które w serwisie usłyszałem , że to jest Diesel i tak ma a poza tym to nie Mercedes :(
Opel Astra G Kombi