Lista ocen Opel Astra G Kombi (267) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 250 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~radeklapka
Kombi 1.7 TD 68KM 50kW
Układ jezdny bardzo dobrze się sprawuje na polskich nierównych drogach. Przez dwa lata użytkowania nic nie wymieniane. Oprócz tylnych amortyzatorów.
~bebe
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Samochód bardzo zwrotny, jest zaskoczony, że aż tak bardzo. Wcześniej jeździłem Cinquecento i mam wrażenie, że był mniej zwrotny od Asterki.
~Tomasz
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Super tylko raz były wymieniane stabilizatory odkąd go mam ale auto jezdzi tylko pa autostradach Katowice Koln a wiem nie jest zbytnio wytłuczone.
~Toomek TRS
Kombi 1.7 TD 68KM 50kW
nie ma opcji \"b.dobrze\" bo taka bym zaznaczył, jedzie tam gdzie chcę i to bez szemrania, wspomaganie bardzo mocne ale nie jest to problem...
~arcyk4@poczta.onet.pl
Kombi 2.2 DTI 125KM 92kW
lekko buja. myślałem, że coś jest wybite, zurzyte ale nie, a i tak buja. auto dobrze trzyma się drogi 195/60/15 kierownica pracuje lekko kiedy trzeba.
~kubalos
Kombi 1.6 8V 75KM 55kW
troszke zbyt miękki na trasie przy pełnym obciążeniu buja na polski drogach poza tym jak na 10 letnie auto to wszystko sprawuje się celująco
~Piotr
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Zachowuje sie super na drodze.Mam go 2 lata w kraju przejechałem ponad 60tyś. oprucz klocków,płynów,ojejów,filtrów,nic nie robiłem przy nim.
~Marko
Kombi 1.7 TD 68KM 50kW
Układ jezdny... Jak dla mnie jeden z najleprzych. Miałem przyjemnośc jechać Focusem i on faktycznie mógłby coś zdziałać w zakrętach, ale nie wiele innych aut.
~irek
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
to chyba najmocniejsza strona tego auta, doskonale zestrojone, sztywne, auto idealnie trzyma się drogi w ciasnych zkrętach, to wręcz szynobus nie samochód
~miszka25
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
Zawieszenie w porządku, jak do tej pory naprawiałem tylko cylinderek w tylnym kole, bo zapiekł się i piszczał, ale to pewnie wina zużycia klocków.
Opel Astra G Kombi