Lista ocen Opel Astra G Kombi (280) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 237 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotrek
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Skrzynia nieprecyzyjna, wypada blado w porownaniu np. do Focusa. Szczegolnie wbijanie 2-ki czesto okupione jest zgrzytem. Nie ma za to problemow ze wstecznym.
~chiken
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Bardzo sympatycznie wchodzą kolejne biegi choc, przy szybkim ruszaniu przełożenia są zbyt długie. Do spokojnej-ekonomicznej jazdy biegi odpowiednie.
~Marko
Kombi 1.7 TD 68KM 50kW
Jeżeli chodzi o skrzynię biegów to bez więkrzych zarzutów. Mogłaby co prawda chodzić lżej... ale nie ma co nażelać w końcu to tylko Astra.
~Microw
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Skrzynia biegów sprawuje sie bardzo dobrze , krótkie skoki to jest jej ewidentny plus , czasami są problemy z wrzuceniem wstecznego (Sporadycznie sam wybija)
~lubiący astrę II :)
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
bez większych zarzutów - delikatrnie haczy dwójka ale wcześniej jeździłem fiatem i haczyła bardziej więc teraz mi to nie przeszkadza :),
~say
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
Bardzo przeciętna, toporna i w mieście męcząca. Przełożenia tej skrzyni nadają się jak ulał na autostrady ale nie na miasto..:((
~Cesc93
Kombi 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
Ze skrzynią biegów żadnych problemów. Nie ma akcji typu, że bieg nie wskakuje, drążek się zacina. Wszystko jest jak należy.
~Krzysztof O.
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
W skrzyni podobno ciężko wchodzą biegi 1 i 2 ale wystarczy przelać olej o 200-300ml i po problemie. Chodzi o skrzynię F23.
~goly
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
Jedynka ciężko wchodzi, nie wiem jeszcze czym jest to spowodowane bo autko mam dopiero miesiąc. Ale ogólnie gładko wchodzą.
~Długi
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Sama zmiana biegów nie przysparza problemów. Skrzynia jak w każdym oplu. Tylko przełożenia troszkę za krótkie.
Opel Astra G Kombi