Lista ocen Opel Astra G Kombi (264) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 253 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Daniel C.
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
To pierwsze moje tak bezawaryjne auto i pewnie ostatnie . Raz w roku przepali się żarówka no i teraz ten alternator na szczęście przestał ładować po powrocie z pracy już pod blokiem.
~adam
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
... jedna poważna awaria - wysiadł nagle regulator napiecia , po 12 latach miał prawo, naprawa 2 godziny , poza tym, przepływamierz powietrza ( sam wymieniłem)
~Waldek
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Psuje się właściwie każdy z elementów wyposażenia dodatkowego. O ile z padniętym komputerem pokładowym czy klimą można jeszcze jeździć, to z niedziałającym ABS-em już nie za bardzo.
~krzysiekalb@vp.pl
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Delikatna korozja rantów błotników - tył. Na nierównościach puka mechanizm poziomowania nadwozia, lecz spełnia swoją rolę. Ponadto nic. Elementy ulegające naturalnemu zużyciu...
~bebe
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Od marca 2009 trzykrotnie wyskoczył mi błąd poduszki powietrznej, do tego trzeba było wymienić wężyk od oleju po przeciekał. Pojawiła się też rdza na prawym nadkolu.
~SxxxK
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Raz na rok żarówka. Przepalają się nie tylko te na zewnątrz ale także i te w środku (bardzo dużo zabawy przy wymianie tych ostatnich). Linka hamulca ręcznego - zardzewiała.
~piotraszek
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
skrzypiące fotele, uszczelki, wyciek spod korka wlewu oleju (ten typ podobno tak ma... trzeba wymienić na fabryczny - w serwisie koszt 50zł), poza tym masa skrzypiących plastików
~GrObY@gry.xcom.pl
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Przez ponad rok użytkowania Astry Classic 1.6 Kombi miałem tylko jedną poza planową wizytę w serwisie. Była ona jednak spowodowana wybiciem szyby i kradzieżą radia :-((
~Lasot
Kombi 1.7 CDTI 80KM 59kW
Nie licząc akumulatora który zaskoczył mnie swoją śmiercią na parkingu podziemnym, to ani mnie ani teścia przez 12 lat to auto nigdy nie zawiodło.
Dziennik kosztów dla Opel Astra G Kombi
7,7
9,6
~Zrubek12
Kombi 1.8 16V 116KM 85kW
Psujące się pierdoły ( tania wymiana) tj. Sterownik ( odłącza czwarty wtrysk), czujnik ABS potrafi zadziałać podczas normalnego chamowania itd
Opel Astra G Kombi