Lista ocen Opel Astra G Kombi (264) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 253 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Kombi 1.6 8V 75KM 55kW
plastiki marnej jakości (wersja z Gliwic) coś odpada, łamie sie (osłona dolna paska rozrzadu 2 x na 5 lat), sworzeń drzwi kierowcy wyciera sie i opadają, peka węzyk do spryskiwacza tylnej szyby (kombi), wyciek spod miski olejowej, wyciek spod uszczelki aparatu zapłonowego (130tkm)
~famet@neo.pl
Kombi 1.6 8V 75KM 55kW
po 3 miesiącach coś skrzypiało w kierownicy (na gwarancji wymieniono taśmę stykową do poduszki i coś jeszcze), no i te cholerne żarówki - jeżdżę stale na światłach i w innych samochodach się z tym nie spotkałem: trzy komplety żarówek rocznie idą (co 15tys)!!!
~Rafał
Kombi 1.7 CDTI 80KM 59kW
Dokładnie to co pisałem wyżej. Plastiki pod maską lubią się czasami posypać ja miedzy innymi przerobiłem przez 2 lata: -zbiornik wyrównawczy płynu chłodniczego (35zł) -chłodnica (80zł) -termostat (40zł) -nagrzewnica (80zł) i ułamany plastik od klimy.
~Cesc93
Kombi 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
Od nowości żadnych usterek, ani dużych ani małych. Żarówki się liczą? Jak tak to spaliły się z lampy przedniej mijania (prościutka wymiana, żarówki H7 dostępne nawet w marketach) i pozycyjne oraz jedna w desce rozdzielczej (przy pokrętłach temperatury).
~Marcinn
Kombi 1.7 TD 68KM 50kW
Do drobiazgow mozna doliczyc przepalone zarowki, jakis przycisk bez podswietlenia, ostatnio przetarl mi sie kabelek z czujnika temperatury caly czas pokazuje 50-60 stopni celcjusza - lato w pełni. Po wymianie 20cm przewodu wszystko wrocilo do normy.
~Tomek1975 Łódź
Kombi 1.7 CDTI 80KM 59kW
Auto miało tylko jedną awarie zapaliła się diagnostyka silnika - diagnoza serwisu przepustnica, która została wymieniona następnego dnia kontrolka się znowu zapiła auto wróciło do serwisu podobno przeczyścili styki i problem nie powrócił.
~say
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
Jeśli auto zadbane to jest ich niewiele a nawet bardzo niewiele. Trzeba pilnować układu wtryskowego /szczelności przewodów wtrysków i tzw. przelewów/, dbać o tylne hamulce, smarować na czas prowadnice zacisków itd.
~cayman
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Do przebiegu 244k km bardzo dobrze, jakies drobiazgi i czesci eksploatacyjne, a przy tym stanie licznika potrzebny byl remot generalny jednostki napedowej :( samochod na rynek polski, znalezienie silnika prawie niemozliwe!!!
~mateusz.lucja@wp.pl
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
wymieniłem tylko rzeczy eksploatacyjne tj. rozrząd,tarcze ,klocki ,jakieś elementy gumowe w zawieszeniu czasami żaróweczka sie przepali, olej 5W30 GM co 12000tys/km to są rzeczy które sie zużywają to normalne jak w każdym samohodzie
~Rjankes
Kombi 1.7 DTI 75KM 55kW
Samochód ma przejechane prawie 200 tys. Jeśli chodzi o mój udział w tym to jest to ok 30 tys. km. przez rok. Międzyczasie kilka rzeczy wymagało zrobienia, ale są to elementy eksploatacyjne wynikające ze zużycia.
Opel Astra G Kombi