Lista ocen Opel Astra G Kombi (264) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 253 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dods
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Jak już wspominałem silnik szarpie - nie zdiagnozowano jeszcze usterki. Ogólnie trwałość dobra. Lepiej niż w Peugeocie 206. Ważne, że części są tanie i każdy mechanik z autkiem sobie poradzi.
~kamilos
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Wymieniałem silnik wycieraczek przód, muszę wymienić wydech końcowy...poza tym świece,olej,filtry,zaraz wymieniam amorki na tył. Dojście do lamp i wymiany żarówek prosty jak budowa cepa,podobnie z filtrami
~Mate
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
Auto jest pewne i godne polecenia! Nie ma strachu na długich trasach i przy dużych prędkościach! Trochę trzeszczą plastiki, ale auto ma 9 lat więc nie wymagajmy za wiele. Poza tym brak jakichkolwiek problemów.
~OLO
Kombi 1.7 TD 68KM 50kW
jak narazie wszystko jest w miare ok drobiazgi elektryczne lusterko mi nie dziala sciegna chyba sie rozwalily i centralny nie dziala mi z pilota tylko z kluczyka ( nieumiejetna wymiana bateri chyba )
~motyl_cisco@o2.pl
Kombi 1.7 DTI 75KM 55kW
Lampki podświetlenia przy regulacji nawiewu - kłopotliwa wymiana żarówek. Czasem wycieka paliwo podczas jazdy i brudzi okolice wlewu. Klima wymagała uzupełnienia czynnika chłodzącego.
~Nurek
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
Żarówki H7, ale to ponoć norma :(((, silniczek wycieraczek przednich, pewnie dalej by pracował ale ramiona się zapiekły, biedak nie podołał i padł :((( Jak już wspomniałem pokrętło nawiewu.
~sekla email: seklaATtlen.pl
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
mam krotko, wiec niewiele powiem. Ale czesci sa tanie - lusterko ok. 70zl :) za to nie moge dostac odpowiednich silownikow do pokrywy bagaznika - mam kombi... jedno tylko zle... rdza...
~ENTER
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
na gwarancji odkleiła się tylko listwa boczna i poluzowała szyba kierowcy (biorąc pod uwagę drogę po jakiej wcześniej jechałem to się zdziwiłem, że po tych 60km tylko to) mała regulacja i OK
~piotrek
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
odpala zawsze po remoncie i wymienie parownika dziala bez zarzutu , aby tylko zawiecha wytrzymywala na naszych drogach dluzej to fajnie by bylo no i ta rdza ! na nadkolach z tylu
~Loki
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
dużo drobnych usterek, tj. 1. ramie wycieraczek przestaje działać 2. wiecznie parujące szyby 3. problem z podświetleniem niektórych elemtów tablicy rozdzielczej
Opel Astra G Kombi