Lista ocen Opel Astra G Kombi (265) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 252 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin Bydgoszcz
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Kierowca doskonale dopasuje się do odpowiedniej pozycji zapewnia to w pełni rególowany fotel oraz kierownica.Pasażer takrze nie będzie miał na co narzekać.Problem pojawia sięz tyłu siedzenia mogłyby być nieco wyżej.Miejsce na nogi dla siedzących z tyłu znajdzie się bez wątpienia
~karter
Kombi 1.7 DTI 75KM 55kW
jak na auto zaprezentowane w 1998 r. przestrzeni jest sporo, jednal w porównaniu z nowymi kompaktami troszeczkę ciasnawo z tyłu - miejsca na nogi mogłoby być więcej, 4 osoby + podłokietnik - jazda wygodna i komfortowa, 5 osób - jak to kompakt - jechać może, ale z tyłu jest ciasno
~michał_maciejewski2
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Dla kierowcy bajka, dla pasażerów troszkę gorzej. No cóż, małe kombi na bazie hatchbacka, nie można oczekiwać cudów. Z drugiej strony mając kombi i tak będziesz służył znajomym jako niskobudżetowe usługi przeprowadzkowe więc nie można narzekać.
~G
Kombi 1.7 DTI 75KM 55kW
Kompakt z lat 90-tych, więc jakaś tam przestrzeń jest. Z tyłu bez rewelacji. Moje dziecko po przesiadce z auta dla ludu segmentu D do astry od razu dostało choroby lokomocyjnej i teraz niestety muszę zawsze wozić ze sobą lokomotiv, lub coś podobnego.
~Robert
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
przestrzeń kierowcy jak i dla pasażera z boku w miarę dobra, niestety auto nie jest dla ludzi wysokich ( więcej jak 185cm ). z tyłu trochę gorzej dla dzieci jadących w foteliku po prostu brakuje miejsca na nogi. dla starszych ( bez fotelika ) jest ok.
~wzielinski
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Auto dosyć ciasne w środku - mało miejsca na nogi dla pasażerów z tyłu. Ale za to mają sporo miejsca na głowę - mam blisko dwa metry i mogę usiąść z tyłu. Wystarczający zakres regulacji przednich foteli, ale miejsca nad głową z przodu dla mnie jest za mało.
~mercmdm
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
z przodu wystarczająco, w tyłu nieco gorzej, podobno w kombi jest mniej miejsca na tylnej kanapie niż w hatchbacku. Ale i tak jest ok. Bagażnik jak dla mnie (rodzina 2+2) na wózek, zakupy itp - rewelacja, nie za duży nie za mały - w sam raz.
~Michał
Kombi 1.6 8V 75KM 55kW
Było by idealnie jak by kierownica była regulowana - a tak jest tylko 4. Mimo to przestrzeni jest sporo. Przy wzroście 180 cm osoba za kierowcą ciągle ma sporo miejsca na nogi, a jako, że to kombi więc linia dachu nie opada, co daje sporo miejsca nad głową
~Pawel
Kombi 1.7 CDTI 80KM 59kW
Osoby pow. 185cm mogą miec za mało miejsca przy komplecie .Podczas uzytkowania codziennego w miescie (przeważnie sam ewentualnie +1)wystarczająca ilosc miejsca. W trasie z cała rodzina w wersji kombii spokojnie nad morze i spowrotem z zasuniętą roletą ;-)
~Marcinn
Kombi 1.7 TD 68KM 50kW
Jak dla mnie przestrzej odpowiednia jak na tą klasę auta. Nie jest jakos super przestrzennie ale takze nic mi nie przeszkadza podrzas jazdy. Zrobilem 1200km z 12 godzin z jedna przerwa na tankowanie i jakos nie nazekalem.
Opel Astra G Kombi