Lista ocen Opel Astra G Kombi (265) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 252 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jaca
Kombi 1.8 16V 116KM 85kW
Ja jestem wysoki i troche ciasno mi w tym aucie. Z tyłu dzieci też nie mają porażająco dużo miejsca na zabawe.
~olo
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
Jest przeciętnie, fotele maja słabe boczne trzymanie i podparcie dla uda. Na dłuższych trasach drętwieje mi lewa noga.
~bogdan.kaszuby
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Jak na tą klasę samochodu to miejsca naprawdę sporo. Chociaż dla osób wysokich na tylniej kanapie może być ciasnawo.
~SxxxK
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Całkiem sporo miejsca w środku no i oczywiście bagażnik w którym po złożeniu kanapy tylnej mieści się wygodne łózko.
~toor
Kombi 1.7 CDTI 80KM 59kW
klasa niższa średnia więc nie ma się co nastawiać na przestrzeń. jest w sam raz można powiedzieć ale luksusu nie ma.
~slawekknepsi@interia.pl
Kombi 2.2 DTI 125KM 92kW
jest dobrze rodzina wysoka od 170-185cm. nikt nie narzeka,fotel kierowcy+kierownica ustawiane we wszystkich płszczyznach
~Naksim
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
w aucie typu kombi nie ma sensu nawete pisac czegos zlego o miejscu bo tego jest pod dostakjiem i dla keirowcy i dla pasazerow :)
~Sake
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
kierowca i pasażer z przodu w miare dużo miejsca z tyłu bardzo mało jak na taki zamochód spodziewałem się więcej miejsca z tyłu
~DeWertus
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
ja jezdze z przedu - miejsca jest dosc, z tylu - coz trzy osoby wygodnie podrozujace to pogranicze prawdy i fantazji
~jagers77@interia.pl
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Z przodu dobrze ( mam 192 cm wzrostu ) z tyłu to juz krucho. Na jakąś krótka wycieczke jechać można ale dalej to .....
Opel Astra G Kombi