Lista ocen Opel Astra G Kombi (265) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 252 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~*adrianoe*
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
mam 175 cm wzrostu i nikogo większego w rodzinie więc rewelacja - 4 osoby są w stanie jechać dłuższą trasę np 1600 km bez problemu. pasażer za mną ma mnóstwo miejsca. niektórzy piszą że mało miejsca ma kierowca na nogi i że kolanem prawym haczy o kokpit (czy jak zwał tak zwał). mi akurat odpowiada że kokpit jest blisko bo w dłuższych trasach akurat wygodnie opiera się o niego nogę :) pasażerowi z tyłu nigdy mi nie narzekali na brak miejsca,...
~Hitman3003
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
Jest to zwyczajny samochód klasy kompakt, więc nie przewieziemy tu komfortowo piątki dorosłych osób. Natomiast cztery osoby (jeśli nie są przesadnie duże) będą tu czuły się dobrze. Jeśli już musimy wieźć trzech pasażerów na tylnej kanapie, lepiej niech będą to dzieci do 10. roku życia - ilość miejsca na tylnej kanapie nie będzie ich przeszkadzać. Przestrzeń dla kierowcy jest w porządku (przynajmniej dla osoby mierzącej 180 cm wzrostu).
~Tomasz
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Dwie osoby dorosłe i dwójka małych dzieci w fotelikach i ogromny bagażnik - starcza, aczkolwiek już przy pakowaniu na wakacje przydałby się pak na dach. Sporo się przywiozło rzeczy z IKEI tych samochodem, ostatnio piaskownicę i 100 kg piachu, do tego wózek z gondolą. Byliśmy tym samochodem nad morzem i w górach. Na kanapie dla osób dorosłych nie ma zbyt dużo miejsca. Foteliki i dzieci są trochę na styk, tzn, 3 latka kopie nogami o fotel pasażera.
~Loki
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
przestrzeń dla 4 osób jest wystarczająca, natomiast miejsce z tyłu po środku nie należy do najwygodniejszych, podwyższona kanapa w tym miejscu sprawia także że nie można tam montować Bazy do fotelika dziecięcego (a to w końcu najbezpieczniejsze miejsce w aucie) bardzo duży mankament to przednie fotele które na wysokości łopatek kierowcy i pasażera jest szycie które jest bardzo twarde i niewygodne, szukam aktualnie jakichś foteli od vectry.
~Lasot
Kombi 1.7 CDTI 80KM 59kW
Fotele to dechy bez żadnego profilowania. Tylna kanapa wygodniejsza niż przednie fotele. 5 miejsce na środku jest tragiczne. Nie da się wytrzymać półgodziny (po 4h jazdy kręgosłup do transplantacji). Plus za sporo miejsca na nogi z przody i z tyłu. Ustawienie fotela kierowcy na nieco mocniejsze przesunięcie w tył (wysoki jestem) nie sprawia, że amputuje nogi siedzącemu za mną, a wręcz dalej ma sporo miejsca.
~PODRÓŻNIK
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
UWAGA!!!!!!! W MIEŚCIE ŻYRARDÓW SAMOCHODAMI HANDLUJE FACET, KRĘTACZ PISZĘ ŻE JEST PIERWSZYM WŁAŚCICIELEM A KUPUJE USZKODZONE I NAPRAWIA, W TRAKCIE ROZMOWY TELEFONICZNEJ ZAPEWNIA ŻE WSZYSTKO JEST OK A SZPACHLĄ SMIERDZI Z DALEKA, FACET MA OKOŁO 60 LAT I TO JEST JEGO NUMER TELEFONU 609099208, JA JECHAŁEM 300 KM NA DARMO. NA DZIEŃ 23 V 2013 SPRZEDAJE ASTRE I ZAFIRE OSTRZEGAM PRZED NIM
~dods
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
W kombi miejsca dla 4 osób wystarczy (z bagażem oczwyiście). To mocny punkt tego auta. Z przodu czuję się komfortowo (mam 175 cm wzrostu), choć oczwyiście brakuje podparcia lędźwiowego, dlatego po trasie 500 km mogą bolć plecy, ale tragedii nie ma. Tylna kanapa wygodna. Z tyłu, przy rozłożonych fotelach, prześpią się w miarę wygodnie 2 osoby (przydatne przy spontanicznym wypadzie nad morze na 1 dzień ;)
~qooba
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Tragedii nie ma, ale nie należy oczekiwać wielkiej przestrzeni. Mam 185cm wzrostu i z regulację wysokości fotela i kierownicy. Pozycja kierowcy jest ok, dzieci w fotelikach mieszczą się swobodnie, miejsca nad głową mnóstwo i z przodu i z tyłu (kombi), ale jeśli z tyłu ma siedzieć pasażer powyżej 180cm to lepiej odsunąć przednie fotele ;) Ja siedzę z przodu, więc mnie to nie interesuje ;)
~chiken
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Wygoda dla kierowcy i pasażera nie jest zła. Jak z pasażerami to nie wiem bo głównie jestem kierowcą, ale osoby które wioze nie narzekają. Jedynym mankamentem jeśli chodzi o pierwsze siedzenia, to jest troszeczke za wąsko. Jeśli z przodu usiądzie facet i sie "rozsiądzie" to przy wrzucaniu V biegu zachaczam o jego noge, albo człowiek ma swoją mase to szturcham go łokciem przy zmianie tego biegu.
~Paweł
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Powiem szczerze, wygoda na miejscu kierowcy była jednym z czynników, dla którego kupiłem to auto. Ani w skodzie, ani w VW nie siedziałem tak wygodnie. W tym aucie nic mi nie przeszkadza, żadna dźwignia spod fotela nie uwiera w łydkę(skoda) ani nie haczę kolanem o obudowę spodu kierownicy. Nawet z tyłu pasażerowie nie narzekają na brak miejsca. Bardzo pozytywnie.
Opel Astra G Kombi