Lista ocen Kia Ceed I (355) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 261 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wlozby
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
W porównaniu do skody fatalnie. Samochód jest podsterowny. Fabia jest samochodem o niskim komforcie ale kia z kolei tak sztywna, że pasażerowie siedzący z tyłu, przy przejeździe przez progi zwalniające bardzo narzekają.
~djmafia
SW 2.0 CRDi 140KM 103kW
akurat tutaj musze powiedziec ze jak dla mnie niezle twardo..jezdzilem przez kilka dobrych lat francuzami, i komfort to cos innego. jest naprawde sztywno. dziura i az plecy bola.. ale za to sie trzyma dobrze drogi.
~Kamil
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Twardy i głośny. Wydawało by się, że przez to będzie fajnie na zakrętach ,ale nie jest. Nawet miękki Auris się lepiej prowadzi. Hamulce działają za zasadzie-wszystko albo nic. Jest to szczególnie uciążliwe w zimie
~rrzeszotek@gmail.com
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Tu daję 4- albo nawet 3+. Zawieszenie sztywne (niby dla bezpieczeństwa) i niestety hałaśliwe, ale tylko naprawdę na krótkich nierównościach, dziurach, wybojach. Ale to rzecz gustu. Ja preferuje te bardziej komfortowe.
~wlos
Hatchback 1.6 122KM 90kW
Bez zarzutu ale jak pisala prasa "fachowa" na nierownosciach poprzecznych (pofalowany asfalt, kostak brukowa) slychac zawieche ale bez tragedia, za to prowadzenie lux jak po szynach, twardosc zawieszenia tez mi odpowiada.
~cofalik@o2.pl
Hatchback 1.6 122KM 90kW
Ktoś narzekał na nierówności poprzeczne, że niby trzaska tył, NIC Z TYCH RZECZY !!! Autko się prowadzi cicho, w zakręty można wchodzić z większą prędkością nawet bez ESP. Wszystko super, jedzie się jakby się płynęło, równo i płynnie.
~gregg
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Auto bardzo przyjemnie się prowadzi, pewnie zachowuje się na zakrętach, oferuje dobrą stabilność podczas jazdy. Niestety kolumna kierownicza zużywa się i trzeba ją regenerować, to duży minus.
~Mowso
SW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Nie jest to auto do ścigania się - ot rodzinne kombi z typowym bujaniem się na zakrętach. Nie mam zaufania do szybkich zakrętów, czuć czasami wynoszenie tyłu, ale do spokojnej jazdy bardzo dobre
~Trollu
Hatchback 1.6 CRDi 115KM 85kW
Dobrze się trzyma drogi i choć ma tendencję do nadsterowności, to bardzo elegancko wychodzi z poślizgów. Jest przyzwoicie. Twardo zestrojony, więc wszystko się tłucze, ale za to daje rade na zakrętach.

Usterki Kia Ceed I

Kia Ceed I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~fan BMW
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
uważam że pokonanie trasy 600 kilometrów prawie bez przerwy i brak objawów mocnego zmęczenia u kierowcy mówi za siebie, zaznaczę, że jeździłem wieloma markami aut za większą kasę i ceed wypada dobrze.