Lista ocen Kia Ceed I (355) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 261 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~max
Hatchback 2.0 CRDi 140KM 103kW
Pomimo zastosowania wielowahaczowego ukł zawieszenia, samochód bardzo niepewnie się prowadzi myszkuje buja i jest za miękki. Mój poprzedni Opel był zdecydowanie lepszy.
~pafi
Hatchback 1.6 122KM 90kW
Zawieszenie trochę zbyt twarde, bardzo głośne i mało trwałe, po 20kkm (80% trasa w tym połowa autostrady, 20% miasto) wymagało naprawy (łączniki stabilizatorów).
~rafał
Hatchback 1.4 109KM 80kW
wbrew opiniii fachowców uważam ze dla przecietnego kierowcy ceeda nie jest w stanie zauważyc jakichkolwiek niedociagniec ukladu kierowniczego dla mnie wiecej jak dobry.
~Sebastian
Hatchback 1.6 122KM 90kW
samochód dobrze wchodzi w zakręty, jest raczej stabilny, ale nerwowo zachowuje się na nierównej drodze, jest dość twardy i ma niezbyt komunikatywny układ kierowniczy
~santafe
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Na razie ok. Niewielkie stuki dochodzące z tyłu zawieszenia ale taka jest jego charakterystyka. Nie są to stuki informujące o wadliwości zawieszania, raczej o naszych drogach.
~Resident
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Jak dla mnie koła trochę zanadto reagują na ruchy kierownicą na autostradzie. Zawieszenie trochę za twarde. Poza tym OK, żadnych stuków czy hałasów i to w wersji kombi.
~krzychu
Hatchback 2.0 143KM 105kW
jest to pro ceed coupe, a więc zawieszenie usztywnione i 17 calowe felgi robia swoje, ale frajda przy szybkiej jeździe na zakrętach...idzie jak po szynach, ładnie wybiera nierówności
~gorofil
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Trochę twarde zawieszenie.Przez to traci komfort jazdy.Natomiast zyskuje stabilność auta, chociażby podczas pokonywania zakrętów. Wspomaganie kierownicy również mi odpowiada
~equus
Hatchback 1.4 109KM 80kW
lekko twardo, ale zarazem dość sztywno na zakrętach, dość duża precyzja kierowania, słychać przy poprzecznych nierównościach, ale ocena bardzo wysoka, pasuje mi to.
~BS
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
W porównaniu z poprzednim autem (TOYOTA Corolla)dość twardy.Porównywalny, a nawet lepszy od VW. Dobrze trzyma się toru jazdy, również w szybkim pokonywaniu zakrętów.