Lista ocen Kia Ceed I (344) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 272 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bantak
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Jak dla mnie rewelacja choć jestem mały (175 cm). Myślę że nawet przy wysokim kierowcy z tyłu będzie wystarczająco dużo miejsca bo za mną jest go mnóstwo. Bagażnik przydałby się większy w perspektywie powiększenia rodziny (wózek może się nie zmieścić), dlatego chyba lepiej było wziąć kombi droższe o marne 3 tysiące.
~Krystian
pro_cee´d Facelifting 1.6 CRDi WGT 90KM 66kW
Jak na stosunkowo mały samochód jest sporo miejsca dla kierowcy jak i dla pasażerów- z tyłu szczególnie. Jazda nawet z pięcioma osobami w samochodzie nie sprawiała żadnego dyskomfortu. *Dla wysokich kierowców - 2 metrowy mężczyzna również nie narzekał na brak miejsca na miejscu kierowcy.
~AREK STARACHOWICE
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Rewelacja więcej widziałem tylko w mondeo. Dla porównania powiem że u mojego kolegi w skodzie Superb jest sporo mniej miejsca. W ceed z przodu pełen luz a z tyłu bajka. Jak dla mnie trochę zbyt twarde fotele(kwestia przyzwyczajenia)Twardość foteli zacząłem doceniać po przejechaniu jednego dnia 1200 km.
~Maciej
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Tu bez dwóch zdań daje pozytyw.Z przodu wygodnie,dużo miejsca,fotele wygodne na długie trasy. Pasażerowie dużo miejsca na nogi,fotele dobrze wyprofilowane,nie ociera się głową o sufit. Bagażnik bardzo pojemny.Tylko pasażer na środkowym fotelu z tyłu będzie czułdyskomfort po przejechaniu 200-300 km.
~wroceed
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
rewelacja...chyba najwięcej miejsca w środku ze wszystkich kompaktów, mam 194 cm wzrostu a nie mam żadnych problemów z siedzeniem, wygoda i jeszcze raz wygoda... pomimo ze bagaznik ma 340 litrów po rozłożeniu tylnych siedzen przewiozłem łóżeczko dziecięce bez jego składania i z zamknieta klapą:)
~T
pro_cee´d Facelifting 2.0 CRDi VGT 140KM 103kW
Przestrzeni w brud ALE mając na uwadze, że to trzydrzwiowy samochód. Oceniam ignorując uciążliwość wsiadania i wysiadania - ale spójrzmy prawdzie w oczy, jak się kupuje takie auto to nie po to, by ludziom z tyłu się fajnie wsiadało. Jak już wsiądą to są zadowoleni.
~Jakub
Hatchback 1.6 122KM 90kW
Miejsca w środku jest sporo. Siedząc z przodu nikt nie będzie narzekał. Siedzenia z tyłu są trochę niewygodne, ale na brak miejsca nikt nie będzie narzekał. Jechaliśmy w 5 osób (4 dorosłe + dziecko z fotelikiem) na wakacje na chorwacji. Trochę kości bolały, ale miejsca nie brakowało.
~Domestos
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi WGT 90KM 66kW
BARDZO DOBRZE. Nie ma nigdzie miejsca na ocenę "bagażnik", więc wpiszę tutaj: bagażnik jest niezły (dobry kształt). Nie jest olbrzymi ale jest ustawny i mieści się w nim całkiem sporo. Jak na potrzeby wakacyjne (młodego) małżeństwa z dwojgiem dzieci - może być jednak nieco za mały.
~Prezydent
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Gdybym mógł dałbym 6, albo 7! Jesli odsuniemy fotel pasazera do tylu to jest wiecej miejsca przed nogami niz w fordzie Mondeo (sprawdzalem). Wyjatkowo duze wnetrze. Pierwszy mój samochod, w którym musze sobie przesunąć fotel do przodu, zeby wygodnie siedziec :)

Usterki Kia Ceed I

Kia Ceed I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Progrestynek
pro_cee´d Facelifting 2.0 CRDi VGT 140KM 103kW
Zdecydowanie wystarczająca, dla 4 osób nie ma problemu, można spokojnie jechać w kilkugodzinną trasę. Dla 5 nieco ciaśniej ale w mało którym aucie z tyły jest wygodnie w 3. Poza tym ze złożonymi siedzeniami w bagażniku woziłem 2 rowery MTB