Lista ocen Kia Ceed I (344) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 272 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zawadr@o2.pl
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Dużo miejsca zarówno dla kierowcy jak i pasażerów, ponad to dość duży bagażnik z wieloma funkcjonalnymi schowkami. Przestrzeń porównywałem przed zakupem z Astą III oraz Focusem i była ona naprawdę dużo większa w Cee'dzie(sprawdzałem pod kątem pasażerów siedzących z tyłu czyli ustawialem fotel kierowcy pod siebie a następnie siadałem z tylu dodam tylko ,że mam 180 i miejsca było dość dużo)
~Grubinho
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Tutaj Koreańczycy naprawdę zaskoczyli, gdyż w samochodzie można podróżować w miarę komfortowo, nawet będąc nieco wyższym czy grubszym. Przy odsunięciu fotela od kolumny kierownicy z tyłu zostaje całkiem sporo miejsca dla pasażera. Należy tylko pamiętać, że Ceed nie został stworzony z myślą o dalekich podróżach, także niech nikogo nie dziwi pozycja pasażerów jak na klozecie.
~Taavetti
pro_cee´d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Ten wóz jest OGROMNY w środku. Duży rozstaw osi, niski tunel środkowy, "wklęsła" deska rozdzielcza po stronie pasażera czynią ten samochód bardzo przestrzennym. Bardzo wygodnie podróżuje nim pięć osób. Jedyny problem, to zajęcie miejsc na tylej kanapie, ale to urok aut trzydrzwiowych, chociaż dzięki możliwości szerokiego otwarcia drzwi nie ma problemu z wejściem.
~Mieszko
pro_cee´d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Kolejne pozytywne zaskoczenie. Miejsca jest bardzo dużo. Niski nie jestem a za mną spokojnie mieści się dorosły pasażer i nie dotyka kolanami mojego oparcia. Wracaliśmy w 5 osób z Chorwacji i naprawdę nie było źle. W 4 osoby rewelacja. Bagażnik też jest wystarczająco duży. Przeważnie pakuję 4 osobową rodzinę na wakacje tylko do bagażnika (znaczy ich bagaże ;)
~Marek
Hatchback 1.6 122KM 90kW
Z przodu mieszczę się dość swobodnie choć mam 190 cm. Podniosłem sobie fotel dość wysoko i to jest wskazówka dla wysokich kierowców. Z tyłu za mną mieści się syn o wzroście195 cm. Wśród kompaktów Ceed ma najwięcej miejsca z tyłu i jest najszerszy. Plastiki miękkie jak z samochodu wyższej klasy. Konkurenci mają często ubogi wystrój i o ich plastiki można piłować paznokcie.
~Marcin_Krk
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Jak na tą wielkość auta jest super. Mam 190 cm wzrostu i bez problemu znajduję swoją pozycję za kierownicą. ilość miejsca z przodu zupełnie wystarczająca, z tyłu również ok. Plus za podłokietniki przód i tył. Dużu i foremny bagażnik z fajnym patentem schowków pod przestrzenią bagażową gdzie można trzymać wszystkie pierdoły które zawsze latają po bagażniku.
~Maciej
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Cztery osoby dorosłe (nawet wysokie) mieszczą się bez problemu i miejsca wystarczy dla wszystkich. Jak trzeba to i 5 wejdzie. Bagażnik przepastny. Po złożeniu siedzeń można przewieźć nawet spory gabaryt. Na pewno pojemniejszy od golfa 6 kombi (testowane w naturze, nie czytane w prospekcie). Auto sprawia wrażenie jakby w środku vyło większe niż z zewnątrz.
~TP
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Z przodu i z tyłu jest dość miejsca dla osób mających ok. 185 cm wzrostu. Nigdzie nie zahaczam głową o dach. Nogi też się mieszczą przy odsuniętych do tyłu przednich fotelach. Trójka mniejszych osób lub dzieci będzie miała dość miejsca na tylnej kanapie, ale dla dorosłych o większych gabarytach to auto 4-o osobowe.
~Diterus
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Karimaty, parasol, walichy, obuwie, płetwy i inne bibeloty + dwóch dorosłych i trójka dzieci podróżowały w wygodnych warunkach. Do tego lodówka na 12V. Szkoda, że producent nie pomyślał o dodatkowych gniazdku z tyłu samochodu (po prostu kabelek lodówki był ciut za krótki). Ale co tam, lutownica + dodatkowe 2m i po problemie :-))

Usterki Kia Ceed I

Kia Ceed I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Victor
SW 1.6 122KM 90kW
Super! W samochodzie tej klasy i za te pieniądze jest świetnie. Z tyłu sporo miejsca. Na tylnej kanapie spokojnie mieszczą się 2 foteliki + szczupła żona ;) Bagażnik duuuuuuży i przestronny. Zupełnie spokojnie można załadować się na 2 tygodniowe wakacje z wózkiem dla dziecka, bez używania bagażnika dachowego.