Lista ocen Kia Ceed I (344) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 272 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~grzegorz
pro_cee´d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
mam wzrostu 194cm. i się mieszcze razem z czapką zimową ale jak ja usiądę to mieszczą się już tylko 3 osoby w samochodzie.
~wolfeer
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Tutaj najmniejszych zastrzeżeń. Porównując samochody znajomych z tej samej klasy tutaj jest dużo miejsca i wygodnie.
~suchinnio
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
miejsca pod dostatkiem, nie zapominajmy że jest to kompakt. duży i ustawny bagażnik. ciekawe schowki(podwójna podłoga)
~DykuS17
SW 2.0 CRDi 140KM 103kW
Jest dużo miejsca ! z tyłu odrobinę mniej i podróż w daleką trasę w trzy dorosłe osoby z tyłu nie należałaby do przyjemnych.
~seba_997
Hatchback 2.0 CRDi 140KM 103kW
Jak na tą klasę i nadwozie wystarczająca ilość miejsca z przodu i z tyłu. Kufer nie ustępuje pojemnością konkurencji.
~santafe
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Dużo miejsca wszędzie a bagażnik jest niesamowity, dla mnie i mojej rodziny bomba.Ile tam weszło aż wierzyć się nie chce.
~krzychu
Hatchback 2.0 143KM 105kW
z przodu duzo, duzo miejsca, z tyłu jak w coupe, ale spoko dwie osoby siedzą wygodnie i można panienke obskoczyć
~Łukasz
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Tutaj jestem pod wrażeniem. Miejsca jest więcej niż w każdym innym kompakcie. Z tyłu pasażerowie mają nogi wyprostowane.
~equus
Hatchback 1.4 109KM 80kW
bardzo dużo przestrzeni, nie ma prawa żeby być zgniecionym przez sąsiada obok siedzącego, swoboda to główny atut tego samochodu.
~Paweł
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Przestrzeni bardzo dużo. Jestem dość duży a fotala kierowcy nie muszę nawet cofac do końca. Z tyłu bardzo dużo miejsca.