Lista ocen Honda Civic VIII Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW 2006-2010 (36) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~diavollo
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Szukałem pół roku samochodu który spełniłby wszystkie kryteria o jakich wcześniej myślałem. Samochód do miasta, ale dynamiczny w trasie, oszczędny w mieście (a nie jak diesle TOYOTY, VW, MB, czy BMW pracujące na zimno i spalajace 11 litrów/100km). Ten samochód na zimnym silniku spala 7,5l/100km i ma 100KM!!! Poza tym wielkość wnętrza jest imponująca.
~Łukasz lukasc80@gmail.com
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
uważam żże autko jest warte swojej ceny i podoba mi się to że mam wersje które już są wycenione i tak naprawde pozostaje nam wybór dodatkow...a nie jak u innych dealerów budujemy auto i płacimy za wszystko od elektrycznych szyb po klimatyzacje... tu nie ma takiego klopotu wybieram wersje która mi pasuje silnik i dodatki koniec...autko kupione...
~Może malkontent?
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Za taką kasę wiele dodatków płatnych: halogeny, dywaniki. Brakuje podręcznych schowków. W nocy stacyjka odbija sie na szybie. Aby zamontować bagażnik trzeba ciąć listwy na dachu. Okropnie to potem wygląda. Otwory zakrywa się gumą. Listwy boczne na drzwi to też extra zakup.
~piotr_szczęśniak
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Niestety zakup używanego z takim silnikiem i wyposażeniem uważam za błąd. Na portalach aukcyjnych Hondy z moim silnikiem są czasami naprawdę niewiele tańsze niż ich mocniejsze wersje. Dlatego uważam, że w tej wersji silnikowej zdecydowanie się przepłaca.
~Sebastian
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Nie powiem, Honda jest droga. Cena nowej jak kupowałem wynosiła 63000zł, teraz 59000zł. dla porównania Kia cee`d kosztuje od 45000żł, astra 48000zł golf 50000zł, Ale jakość Jej, wyposażenie i prestiż powoduje, że konkurencja dostaje pstryczka w nos :)
~Piter ze śląska
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Auto wyjatkowo dobrze wyposarzone już w wersji standardowej. Każda europejskie auto podobnej klasy z tym wyposarzeniem będzie droższe. Ekonomiczny silnik oraz dobre notowania Hondy w rankingach. Warte jest swojej ceny.
~myszorek, myszorek@interia.pl
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Auto jako nowe tanie nie jest. 60 tys. za model 2009 wersja Comfort i silnik 1.4, to sporo. Ale auto wydaje się być dobrze wykonane i jeśli potwierdzi notowaną w statystykach niezawodność, to nie będą to zmarnowane pieniądze
~Bartek
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Moglby byc tanszy, choc z drugiej strony na tle konkurencji to auto prezentuje sie wspaniale. Zastanawialem sie nad corolla, ale civic wyprzedza ja pod kazdym wzgledem, a corolla z takim wyposazeniem kosztuje tyle samo.
~Darkal
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Tutaj pojawią się kwestia mocy. Auto za te pieniądze dostajemy tanie w utrzymaniu, pakowne, trwałe auto idealne do jazdy w mieście. Jednak za słabe na podróżowanie.
~Artur
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Auto warte swojej ceny. Wiedzialem ze te silniki sa niezawodne, jak z reszta komfort i uczucie luksusu, ergonomii oraz miejsca wewnatrz! Brak usterek od roku posiadania.
Honda Civic VIII Hatchback 5d