Ocena kierowcy - Honda Civic VIII Hatchback 5d

diavollo, 14 lat temu
Silnik 1.4 i 83KM 61kW
Rok produkcji 2009
Honda Civic VIII Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW 2006-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : Silnik doskonały - niebywałe że samochód z silnikiem benzynowym o poj. 1.4 litra ma tak dobrą elastyczność. Zwyczajna codzienna jazda odbywa się w zakresie 1600 do 3500 obrotów - rewelacja!!! Powyżej 3500 obrotów... coś co misie lubią najbardziej, czyli ostry typowy VTEC;-))
Lubisz być chwalonym że masz mocny silnik, super wyposażenie, piękny niemiecki samochód?? Kup MB, BMW, AUDI, VW, OPLA, FORDA a kierownicy serwisów będą cię wielbić, chwalić, nosić na rękach i przytulać pocieszając, że masz naprawdę super wóz!!! Ja kupiłem auto, żeby jeżdzić a nie się nim chwalić, jeśli chcecie Państwo kupić sobie samochód na lata HONDA CIVIC 5d 1.4 to jest ten wybór!!!
Szukałem pół roku samochodu który spełniłby wszystkie kryteria o jakich wcześniej myślałem. Samochód do miasta, ale dynamiczny w trasie, oszczędny w mieście (a nie jak diesle TOYOTY, VW, MB, czy BMW pracujące na zimno i spalajace 11 litrów/100km). Ten samochód na zimnym silniku spala 7,5l/100km i ma 100KM!!! Poza tym wielkość wnętrza jest imponująca.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 i 83KM 61kW [l/100km]

5,9