Lista ocen Honda Civic VIII Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW 2006-2010 (36) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mark
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Za drogi jak na taka jakość. Odnoszę wrażenie że to auto wyprodukowali Chińczycy a nie Anglicy. Dużo twardych źle spasowanych plastików łatwo podatnych na zarysowania.
~MR.CIVIC ;-)
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Za te pieniądze ciężko znaleźć coś podobnego. BAARDZO DOBRZE WYPOSAŻONE, PIĘKNE I ZWINNE AUTKO CZEGO CHCIEĆ WIĘCEJ ???!!!! CZEGO CHCIEĆ WIĘCEJ ???!!!! CZEGO CHCIEĆ WIĘCEJ ???!!!!
~niewielki
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Auto bardzo drogie jak na swoje lata. Ale jak nowy civic kosztuje prawie 70 tyś i jest to auto bez klimatyzacji to ja już się niczemu nie dziwię.
~dudus
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
jak do innych to na dzien dzisiejszy najlepsza oferta w tej klasie konkurencja zabiegami marketingowymi lapie nie umiejacych zimno liczyc
~CLAN OF XYMOX
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Kupiłem to auto ze zniżką w sumie 6tys pln. Dodatkowo dostałem alarm gratis. Więc uważam, że za te pieniądze jakie zapłaciłem nie kupiłbym nic lepszego.
~Renifer
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
płacimy jak za honde a dostajemy składaka złożonego w Wielkiej Brytani z części nie wiadomo skąd i dość wątpliwej jakości,drugi raz bym nie kupił
~woj 12
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
porównując wyposażenie , oraz to że przy kupnie dostałem darmo opony zimowe iczujni cofania to dobry zakup. Dają tez assistans na 3 lata
~Mi
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Auto w standardzie jest bardzo dobrze wyposażone. Ma wszystko co trzeba.
~Ted@mom.pl
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Trochę załuje ze nie kupilem z silnikiem 1.8. Ale z 1.4 tez idzie dobrze pojezdzic. Ogólnie jestem zadowolony.

Usterki Honda Civic VIII

Honda Civic VIII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~ZW
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Jeśli będę chciał kupić samochód z trzeszczącymi plastikami, to kupię sobie Fabię, która kosztuję mniej niż pół tej Hondy.
Honda Civic VIII Hatchback 5d