Lista ocen Honda Civic VIII Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW 2006-2010 (69)

3,3
~piotr_szczęśniak
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Nie kupiłbym ponownie Hondy z tym silnikiem ani tej generacji. mimo, że samochód ma wiele plusów, o których napiszę poniżej to niestety całokształt wypada słabo.
~Darkal
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Honda Civic to specyficzny samochód, dla specyficznych odbiorców. Wszystko w tym samochodzie jest inne niż u konkurencji o ile kwestia wyglądu jest bezdyskusyjna, bo to kwestia gustu to o mechanice można rozmawiać więcej a tu są plusy i minusy :) W tej wersji, z tym silnikiem to dobry samochód do miasta! Czy kupiłbym taką Hondę jeszcze raz? NIE Czy kupiłbym taką Hondę z silnikiem 1.8? Bardzo prawdopodobne.
~raf
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
długo się zastanawiałem nad civiciem 5d, rozważałem mini morrisa, lecz przeważył komfort i przestrzeń w kabinie, jej nowoczesny design i domniemana niezawodność hondy. tą ostatnią zweryfikuje czas, lecz tego czego nie można civicovi VIII odmówić to niesamowitego wyglądu in & out. Nie każdemu się spodoba, ale zdecydowania zwraca uwagę i wybija się z fali przeciętności VW i audic. Fabryczny zestaw audio przyzwoitej jakości, nawet audiofile nie...
~Łukasz lukasc80@gmail.com
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
autko mam od 3 miesięcy szukam wad ale póki co się nie dopatrzyłem nic poważnego..oby tak dalej
~Bartek
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Mimo przygod usterkowych kocham ten samochod. Jest bardzo komfortowy, ma mnostwo miejsca, poza tym mam trzy lata gwarancji i w nosie drobne usterki. Niech sie teraz zepsuje wszystko, co ma sie zepsuc. Prowadzac go masz wrazenie, ze jedziesz wiekszym autem. Irytuje mnie tylko, ze ciagle wszyscy sie gapia na mnie na ulicy, a ja akurat tego nie lubie. Z drugie strony nie dziwie sie, bo Honda naprawde pokzala mistrzostwo swiata designu w tym modelu.
~Adam
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Do jazdy po mieście całkowicie wystarcza 1.4, na trasie trochę słabo. Silnik 1.8 warto kupić jak się dużo jeździ poza miastem. Porównywałem oba silniki podczas jazd próbnych. W warszawskim ruchu miejskim przy 1.8 można nabawić się frustracji, bo silnik żwawy super ciągnie, zachęca do dynamicznej jazdy, a tu szybkości przelotowe między światłami od 20 do 40 km, a spalanie spore. Każdy sobie sam musi odpowiedzieć przed zakupem na pytanie -... (Silnik)
~myszorek, myszorek@interia.pl
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Auto należy ocenić bardzo dobrze. Dwie rzeczy, co do których mogę mieć zastrzeżenia (zbyt mała moc silnika 1,4 i zbyt twarde jak na nasze drogi zawieszenie) właśnie zostały poprawione dla modelu 2009.
~AZ
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Taka ocena tylko wtedy, gdy wiemy czego można się spodziewać po małym silniku. Ten samochód świetnie nadaje się do jazdy w mieście (a to zwykle 80%-90% czasu użytkowania danego samochodu). Gdy ktoś oczekuje sportowej Hondy do zdecydowanie należy wybrać silnik 1,8, a jeszce lepiej 2,2 iCDi. Doskonały samochód dla kobiety.
2,8
~Mark
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Jestem rozczarowany tym autem. Bardzo cienki lakier, łatwy na zarysowania i odpryski, cienka blacha jak w puszcze po piwie.Łatwo ją wdusić. Zero komfortu.Tym samochodem szybka jazda jest bardzo męcząca. Twardy, krótki, mały rozstaw kół , skacze na drodze jak piłka.Beznadziejne wykończenie wnętrza. Dużo twardych trzeszczących plastików tak jak w Lanosie. Miałem wcześniej Hondę Civic 6 generacji która była o wiele lepiej wykonana i którą dużo...

Usterki Honda Civic VIII

Honda Civic VIII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Rafal
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
To moja druga opinia, po przejechaniu 40 000 km. Bardzo lubię to auto, jest stosunkowo niezawodne i nadal świetnie wygląda.
Honda Civic VIII Hatchback 5d