Lista ocen Honda Civic VIII Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW 2006-2010 (69)

~MR.CIVIC ;-)
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Samochód ma piękną linię ( zazdrosne spojrzenia, NIE DA SIĘ PRZEJECHAĆ NIE ZAUWAŻONYM !!!
~diavollo
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Lubisz być chwalonym że masz mocny silnik, super wyposażenie, piękny niemiecki samochód?? Kup MB, BMW, AUDI, VW, OPLA, FORDA a kierownicy serwisów będą cię wielbić, chwalić, nosić na rękach i przytulać pocieszając, że masz naprawdę super wóz!!! Ja kupiłem auto, żeby jeżdzić a nie się nim chwalić, jeśli chcecie Państwo kupić sobie samochód na lata HONDA CIVIC 5d 1.4 to jest ten wybór!!!
4,1
~marek196900
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Ładny design. Silnik 1.4 trochę słaby. Kiepskie materiały tj plastiki i wykończenia: wycierająca się kierownica, gałka biegów, łuszczący się spoiler na tylnej szybie, szybko matowiejące plastiki na progach i nadkolach. Awarie elektroniki: wyświetlacza radia, radia, modułu blokady kierownicy. Ogólnie nie polecam, za te pieniądze honda powinna bardziej zadbać o swoją markę.
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
mógł by mieć trochę więcej koni, ale i tak jak na warunki miejskie, czy jakiekolwiek inne wystarcz spokojnie (Silnik)
~Peter
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
porównywalny z wozem drabiniastym z tym, że w wozie drabiniastym wiemy czego sie spodziewać. (Widoczność)
3,2
~michalmac
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Fajna buda,natomiast silnik 1.4 to największy mój błąd.Mulasty strasznie głośny,zaczyna trochę jechać dopiero grubo pow.3000 obrotów,pali więcej przy dynamicznej jeździe niż ten z motorem 1.8 (Silnik)
~Azi
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Kilka egzemplarzy jak się sprawdzi to jest różnie ale raczej 5 (Skrzynia biegów)
~dudus
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
podoba mi sie bardzo do moich poprzednich aut jest poprostu najlepsza trzyma sie drogi bardzo dobrze chamulce sa tez bardzo dobre juz o wygladzie nie wspomne musieli byc po dobrej trawce
~Mx
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Jestem zaskoczony sądziłem że będzie brakowało mocy anie nie brakuje. Jak na 1.4 to całkiem nieźle. (Silnik)

Usterki Honda Civic VIII

Honda Civic VIII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Andrzej
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Może trochę zbyt "słyszalny" w środku podczas jazdy (Układ jezdny)
Honda Civic VIII Hatchback 5d