Oceny Ford Mondeo II Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW 1996-2001

Ford Mondeo II Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW 1996-2001 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Mondeo II Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW 1996-2001

~janek
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Za tą cene to jest to auto DOSKONALE!!! Kupiłem je w Holandii w komisie przy przebiegu 130.000km jakieś 6lat temu nastepnie sam dobiłem do 363.000km do teraz bez większych przygód (wymienine zostały regulator napięcia , sprzężyny i amortyzatory po 320.000km )Jeżdziłem różnymi autami ale tak bezawaryjnym to pierwszy raz ,nie wiem czy to dobry egzeplarz czy ten model jest doskonały. Co mnie denerwuje w Mondeo to: -pękające na potęge...
~piotr
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Posiadam to autko prawie dwa latka(poprzednio wv passat)i powiem otwarcie jestem ogromnie zadowolony z mondziaka wczesniej mialem kilka autek jeszcze w polsce(obecnie od 7 lat mieszkam w angli)ostatnie 2 to bmw 318 i wv pasacik i smiem twierdzic ze w tej klasie za ta cene to wypada z innymi rewelacyjnie... Doskonale sie prowadzi,wysoka kultura pracy silnika,wszystko w zasiegu reki.Przez te 2 latka poza typowymi wymianami...
~Piterek
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Jeżdżę moim monde od 2 miesięcy. W tym czasie przejechałem ponad 2 tys kilometrów z czego większa połowa była po mieście. Do tej pory (odpukać) nie zdarzyło się nic poważnego. Kupiłem to autko w średnim stanie (poprzedni właściciel nie dbał o niego). Samochód był obarczony kilkoma drobnymi usterkami, które udało mi się usunąć we własnym zakresie mimo, że nie mogę powiedzieć o o sobie złota rączka. Jestem z samochodu zadowolony. Cenię go za...
~Dariusz
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Auto zasługuje na ocenę dobrą, mimo iż dużo miałem z nim przygód tzn. awarii. ale tylko dlatego, że auto kupiłem z instalacją LPG, i niestety poprzedni użytkownik samochodu nie zadbał o regulację luzów zaworowych, jak również o regularną wizytę w warsztacie zajmującym się montażem i serwisowaniem instalacji LPG.
~eMCsi
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Ogólnie w porządku auto tanie w eksploatacji mało awaryjne proste w budowie, gdyby nie słaba blacha postawiłbym najwyższą ocene, jednak jak ktoś w porę zareaguje na rudą oczywiście w profesjonalny sposób to auto prawie niezniszczalne
~ziareks93
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Mondziak daje radę jak na swoje lata. Co prawda przebieg prawie 400 tyś i trzeba już coraz więcej dokładać no ale jestem mega zadowolony. Jest to moje pierwsze auto - kupiłem go do nauki jazdy. Obecnie rozglądam się za wersją MK3 z rocznika 20056 również w benzynie i sam chce zagazować. Mondeo zapewnia wysoki komfort podróżujących z uwagi na miejsce - ogrom! Polecam każdemu model Mondeo - lejesz i jedziesz.
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo II Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
7,3
~Kainti
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Dobry i tani samochód dla rodziny lub osób potrzebujących większego bagażnika. Należy się jednak spodziewać problemów ze rdzą, niemałego spalania w silnikach benzynowych i drobnych usterek. Części zamienne są tanie i bardzo łatwo dostępne a silnik nie powinien sprawiać kłopotów.
~straznik71
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Ogólnie samochód OK. Jeżeli stosujemy do napraw części motokrafta (fordowskie) to przebiegi między kolejnymi naprawami są duże i będziemy rzadko zaglądać do warsztatów. Zużycie paliwa jak na samochód o masie prawie 1400 kg. niskie. Zabezpieczenie antykorozyjne nie idzie w parze z resztą. Moc 115 KM nie jest imponująca polecam jednostki 2.0 lub 2.5 6V
~Pablo_Rybnik
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
bardzo dobre auto, ma swoj styl, fabryczny bad look kazdy rozpoznaje ;) Duze wygodne i komfortowe, nie jest drogi w utrzymaniu, tanie czesci zamienne ale i tak nic sie tu nie psuje (jak narazie cale szczescie). Tanie w zakupie a przewaznie kazde ma full wypas typu klima, elektryczne lusterka, szyby, sziber itp. Jak najbardziej polecam bo za ta kase nie kupisz innego tak dobrze wyposazonego i bezawaryjnego auta.
~JAROSŁAW@STASpoczta.fm
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Mimo 12lat auto prezentuje się naprawde dobrze, bardzo podobają mi się lampy w tym aucie. Mondeo jest nie drogie a ma do zaoferowania dosyć dużo niektóre modele są bardzo dobrze wyposażone nie tak jak niemieckie auta które mają biedę w środku np. brak obrotomierza tylko zegarek. Polecam to auto o ile będzie w dobrym stanie. Mój ford już byl molowany w koło a i tak po wypastowaniu wygląda ładnie. pasta tempo czini cuda jak to mówią:0)
Ford Mondeo II Hatchback