Lista ocen Ford Mondeo II Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW 1996-2001 (29) - Całokształt

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~janek
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Za tą cene to jest to auto DOSKONALE!!! Kupiłem je w Holandii w komisie przy przebiegu 130.000km jakieś 6lat temu nastepnie sam dobiłem do 363.000km do teraz bez większych przygód (wymienine zostały regulator napięcia , sprzężyny i amortyzatory po 320.000km )Jeżdziłem różnymi autami ale tak bezawaryjnym to pierwszy raz ,nie wiem czy to dobry egzeplarz czy ten model jest doskonały. Co mnie denerwuje w Mondeo to: -pękające na potęge...
~Piterek
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Jeżdżę moim monde od 2 miesięcy. W tym czasie przejechałem ponad 2 tys kilometrów z czego większa połowa była po mieście. Do tej pory (odpukać) nie zdarzyło się nic poważnego. Kupiłem to autko w średnim stanie (poprzedni właściciel nie dbał o niego). Samochód był obarczony kilkoma drobnymi usterkami, które udało mi się usunąć we własnym zakresie mimo, że nie mogę powiedzieć o o sobie złota rączka. Jestem z samochodu zadowolony. Cenię go za...
~piotr
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Posiadam to autko prawie dwa latka(poprzednio wv passat)i powiem otwarcie jestem ogromnie zadowolony z mondziaka wczesniej mialem kilka autek jeszcze w polsce(obecnie od 7 lat mieszkam w angli)ostatnie 2 to bmw 318 i wv pasacik i smiem twierdzic ze w tej klasie za ta cene to wypada z innymi rewelacyjnie... Doskonale sie prowadzi,wysoka kultura pracy silnika,wszystko w zasiegu reki.Przez te 2 latka poza typowymi wymianami...
~JAROSŁAW@STASpoczta.fm
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Mimo 12lat auto prezentuje się naprawde dobrze, bardzo podobają mi się lampy w tym aucie. Mondeo jest nie drogie a ma do zaoferowania dosyć dużo niektóre modele są bardzo dobrze wyposażone nie tak jak niemieckie auta które mają biedę w środku np. brak obrotomierza tylko zegarek. Polecam to auto o ile będzie w dobrym stanie. Mój ford już byl molowany w koło a i tak po wypastowaniu wygląda ładnie. pasta tempo czini cuda jak to mówią:0)
~ziareks93
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Mondziak daje radę jak na swoje lata. Co prawda przebieg prawie 400 tyś i trzeba już coraz więcej dokładać no ale jestem mega zadowolony. Jest to moje pierwsze auto - kupiłem go do nauki jazdy. Obecnie rozglądam się za wersją MK3 z rocznika 20056 również w benzynie i sam chce zagazować. Mondeo zapewnia wysoki komfort podróżujących z uwagi na miejsce - ogrom! Polecam każdemu model Mondeo - lejesz i jedziesz.
~Pablo_Rybnik
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
bardzo dobre auto, ma swoj styl, fabryczny bad look kazdy rozpoznaje ;) Duze wygodne i komfortowe, nie jest drogi w utrzymaniu, tanie czesci zamienne ale i tak nic sie tu nie psuje (jak narazie cale szczescie). Tanie w zakupie a przewaznie kazde ma full wypas typu klima, elektryczne lusterka, szyby, sziber itp. Jak najbardziej polecam bo za ta kase nie kupisz innego tak dobrze wyposazonego i bezawaryjnego auta.
~MicCor
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Jeśli brać pod uwagę wszystkie aspekty, uważam że to samochód doskonały. Trudno byłoby zaprojektować drugi raz tak udaną konstrukcję jaką jest Mondeo po modyfikacji. Karoseria bardzo wytrzymała na korozję - samochód ma 10 lat, 6 lat nie jest garażowany a nie widać na nim ani jednego śladu korozji - poza błotnikami które dość intensywnie rdzewiały ale po wspawaniu zamienników samochód nie ma żadnego innego ogniska rdzy.
~straznik71
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Ogólnie samochód OK. Jeżeli stosujemy do napraw części motokrafta (fordowskie) to przebiegi między kolejnymi naprawami są duże i będziemy rzadko zaglądać do warsztatów. Zużycie paliwa jak na samochód o masie prawie 1400 kg. niskie. Zabezpieczenie antykorozyjne nie idzie w parze z resztą. Moc 115 KM nie jest imponująca polecam jednostki 2.0 lub 2.5 6V
~Dariusz
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Auto zasługuje na ocenę dobrą, mimo iż dużo miałem z nim przygód tzn. awarii. ale tylko dlatego, że auto kupiłem z instalacją LPG, i niestety poprzedni użytkownik samochodu nie zadbał o regulację luzów zaworowych, jak również o regularną wizytę w warsztacie zajmującym się montażem i serwisowaniem instalacji LPG.
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo II Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
7,3
~bolo1956
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Powiem tak:...lać i jechać,samochód rodzinny,na dwoje w sam raz,można zabrać dużo bagażu,narty na dach,lub rowerki.Ponieważ oboje z żoną lubimy turystykę i urlopy pod namiotem,nasz mondek nadaje sie do tego doskonale.Wygoda kierowcy i pasażera doskonała.A, że od czasu do czasu trzeba coś naprawić drobnego,cóż wiek ma swoje prawa.
Ford Mondeo II Hatchback