Lista ocen Volvo XC70 II Kombi (27) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Kombi 2.4 D5 185KM 136kW
Miejsca jest więcej niż w poprzednim modelu, podłoga jest niżej dlatego z tyłu mogą siedzieć dorosłe osoby a nie jak w poprzednim modelu że moje dzieciaki ledwo się mieściły z przodu również jest ok zwłaszcza biorąc pod uwagę bardzo grube siedzenia stworzone z myślą o komforcie a nie jak we współczesnych samochodach o odchudzaniu. Bagażnik z płaską podłogą i dodatkowe schowki pod jego podłogą które bardzo fajnie spełniają swoją funkcję, można...
~Jakub J.
Kombi 2.4 D5 185KM 136kW
Chyba największe rozczarowanie w tym aucie. Z tyłu miejsca na nogi jak w Fabii, choć na szerokość jest rewelacyjnie. Gdy przedni pasażer przesunie się tak, by za nim było wystarczająco miejsca, to sam zawadza kolanami o schowek i zasłania kierowcy widok w prawej szybie. Mam 180 cm i gdy siedzę wygodnie za kierownicą, to za mną zostaje jakieś 25 cm przestrzeni. Kiepsko. 3 gwiazdki daję za bagażnik, który jest przeogromny, pojemny, ustawny i...
~Tom1100xx
Kombi 2.4 D5 215KM 158kW
Merc E-klasa, A6 i BMW 5 mają znacznie mniejsze wnętrza. Porównałem przed zakupem dokładnie. Zwłaszcza w tylnej części kabiny. Mój 4 letni syn wreszcie nie kopie mi po siedzeniu jadąc w foteliku z tyłu. Bagażnik 575L należy do największych w klasie i jest jak dotąd wystarczający. Dodatkowe szyny na mocowania bagażu i drugi bagażnik pod płytą główną przydaje się do wożenia drobnych elementów wyposażenia obowiązkowego - nic nie wala się po moim...
~met
Kombi 3.0 T6 304KM 224kW
Trudno porównywać co do centymetra z Superbami, Passatami czy A6. Miejsca jest bardzo dużo, wystarczy dla 4 osobowej rodziny i jeszcze sporo zostanie.
~thonick
Kombi 3.0 T6 304KM 224kW
Z przodu bardzo dobrze, z tyłu mogłoby być więcej miejsca na nogi. Po przesiadce z Mondeo mam wrażenie, że z tyłu w XC70 jest przyciasnawo.
~sadelko
Kombi 3.0 T6 304KM 224kW
Co tu dużo mówić, auto jest duże. Miejsca pełno z przodu i z tyłu. Pełny komfort jazdy. Auto idealne na długie trasy dla całej rodziny.
~MMARCO
Kombi 2.4 D5 215KM 158kW
Z przodu bardzo wygodnie, a z tyłu może być ale patrząc na samochód od zewnątrz wydaje się ,że miejsca z tyłu powinno być więcej.Bagażnik bardzo duży.
~mirek
Kombi 2.4 D5 215KM 158kW
Przód wystarczający, tył za mało dla kolan a i w bok nie tęgo. Plus ,że w odróżnieniu od 5-ki czy 6-ki z tyłu można z biedą posadzić trzy osoby.
~Piotr
Kombi 3.0 T6 304KM 224kW
Więcej niż wystarczająco dużo miejsca. Kazdy bez problemu znajdzie swoja pozycję za kółkiem i na tylnej kanapie.

Usterki Volvo XC70 II

Volvo XC70 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~MichałSc
Kombi 2.4 D5 185KM 136kW
Trochę za mało miejsca dla pasażerów z tyłu (zwłaszcza na wysokości kolan i stóp). Osobom o wzroście 185 cm w górę może być ciasno.
Volvo XC70 II Kombi