Lista ocen Volvo XC60 II (42) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~syd69
Crossover D4 190KM 140kW
Wnętrze super ALE nie fotele. Totalna porażka: bardzo małe, relatywnie twarde, mnóstwo elementów metalowych ramy fotela które czuje się na pośladkach i plecach. Wysuwane podparcie ud dla człowieka o wzroście 190 cm jest całkowicie nieprzydatne. Mało tego lepiej siedzi się gdy "tego czegoś" w ogóle się nie wysuwa. Regulacji zagłówka brak pewnie ze względów bezpieczeństwa ale w BMW się da. Zatem dopłaty do foteli nie polecam - o niebo lepsze...
~jtgs
Crossover T6 310KM 228kW
Pomimo moich 2 m wzrostu miejsce dla kierowcy jest komfortowe. Nie mam również problemu z "testem dwumetrowca" i zajęciem miejsca za sobą. Paradoksalnie większy problem pod względem miejsca kierowcy miałem w V90 ze względu na wyprofilowanie konsoli - wbijał mi się tam w kolano element, z którym nie ma problemu w XC60. Daleki wyjazd w 5 dorosłych osób nie skutkował protestami ze strony tylnej kanapy tuż po wyjechaniu z miasta, aczkolwiek...
~Pan_Buka
Crossover T6 310KM 228kW
Bardzo dobrze. Cztery, nawet wysokie osoby, mogą podróżować w pełnym komforcie, z możliwością rozprostowania nóg. Niestety piąty pasażer może o komforcie zapomnieć: tylny podłokietnik jest dość twardy, a wysoki tunel w podłodze wymaga siedzenia nad nim okrakiem. Okno dachowe bardzo ładnie rozświetla wnętrze, wysokość kabiny także pozwala czuć się w niej swobodnie osobom wysokiego wzrostu.
~Marcin
Crossover 2.0 B4 Diesel Mild Hybrid 211KM 155kW
Większość aut klasy premium z tego segmentu nie grzeszy miejscem z tyłu. Jak chcesz jeździć z dziećmi w fotelikach, a lubisz ustawić fotel kierowcy najniżej jak się da, bardzo tracisz miejsce z tyłu. Ciężko dzieciom wyjść z fotelików bo wpadają na oparcie fotela kierowcy. I to przy 184 cm wzrostu. Bagażnik jest dość mały. Ok 480L vs. 550 w BMW X3.
~Krzysztof
Crossover T6 310KM 228kW
już pisałem wcześniej. Bardzo dobrze i w mojej wersji mega komfortowo. Lepiej to chyba naprawdę sie nie da. BRAWO VOLVO. pisze tak bo mam 165 cm i może jakiś "dryblasty Zachar" będzie innego zdania ale ja pisze subiektywnie
~Alex
Crossover Facelifting 2.0d B4 197KM 145kW
Bałem się ze za mało miejsca będzie dla dłuższych podróży jednak nie, my z żoną z przodu (ja 185 cm), dwójka dzieci z tylu i na miejscu pasażera ja mogę odchylić fotel i przespać trochę a dziecko z tylu nie czyje sobie nie wygodnie.
~Czesiekk
Crossover T5 254KM 187kW
Przy moim wzroście 191 cm z przodu bo tam jeżdżę jest ok i nie brakuje mi przestrzeni. Z tylu nie jechałem więc nie wiem jak tam jest, ale ponoć ok. Moim zdaniem jest to auto dla dwóch max trzech osób.
~Zbigniew
Crossover D4 190KM 140kW
Niewygodne siedzenia niewygodne siedzenia pasażera mniejsze niż w poprzedniej wersji i kompletnie niedostosowane do do anatomii ludzkiej
~Jacek
Crossover T8 Twin Engine 390KM 287kW
W środku większy niż LEXUS RX do 2021 (rozstaw osi o 15 centów), mniejszy niż X5 F15. Dla dwóch osób dorosłych + 2 psy wystarczy.
Dziennik kosztów dla Volvo XC60 II
7,7
~Andrzejek
Crossover 2.0 B4 Diesel Mild Hybrid 211KM 155kW
Wygodnie, bardzo wygodnie. Nawet nogi można wyciagnąć. Na tylnej kanapie nie jechałem, ale pasażerowi chwalili...