Lista ocen Volkswagen Passat B8 Limousine (58) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Ooo, drobne usterki. Tyle tego było, że nie wiem, czy wypiszę wszystko: 1. Nawigacja na Active Info Display kilkukrotnie się zawiesiła. Serwis nic nie poradził, po prostu po pewnym czasie wszystko wraca do normy. 2. Stukanie w prawym słupku między drzwiami. Jakiś uchwyt kabli się poluzował. Naprawione. 3. Czujnik zapięcia pasów pasażera. Gdy pasażer wysiadał czujnik tego nie zauważał i piszczał. Trzeba było wyłączyć silnik. Naprawione. 4....
~MichalmPL
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
To mój czwarty passat od 2014r. Średnio kręcę po ok. 80-100tys.km. rocznie. Mogę coś powiedzieć o usterkach zdecydowanie. No i powiem że w ciągu tych pięciu lat miałęm na palcach jednej ręki policzyć usterki w ogóle. Podkreślam, że nie wypowiadam się o modelach sprowadzanych, miałem do czynienia z samochodami nowymi i używanymi (do trzech lat) z polskiej dystrybucji.
~szylton
Limousine 2.0 TSI BlueMotion Technology 220KM 162kW
No i tutaj się właśnie zaczyna, od nowości: Lekko zapadnięty spryskiwacz reflektora, trzaski z podsufitki, rezonujące boczki drzwi tylnych przy słuchaniu muzyki basowej (nawet w Dynaudio), czasem małe pierdoły elektroniczne typu zawiesi się nawigacja na AID, próbuje aktywować już aktywowaną licencję CarNet, niewłaścicie działający MirrorLink
~MaroK
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 150KM 110kW
Tu jest problem -elektronika awaria systemy esp,aktywny tempomat,światła matrycowe. Na postoju ok 2 godz wszystko się naprawiło samu. ASO wskazał awarie sterownika ABS wymiana 6tys zł. Nie wymieniłem bo się naprawiło samo po 2 ch latach nic się nie dzieje i błąd sterownika nie wystąpił.
~Michał
Limousine 2.0 TDI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Zgłoszę podczas serwisu olejowego. Drzwi tylne są tak spasowane że karoseria jest porysowana od zamykania i ich otwierania. Opcja czytania znaków wyjeżdżając z salonu nie działała ponieważ vw ma jakimś problem z tym tematem na terenie polski. Podobno aktualizacja map ma naprawić temat
~Były wielbiciel volkswagena
Limousine 1.6 TDI 120KM 88kW
Potrafi nie odpalić na skrzyżowaniu ze START-STOPu. Ma problem z odpaleniem rano przy wilgotnej pogodzie. Pali olej jak smok. Już drugi raz pokazuje mi ubytek powietrza w oponach, gdy po sprawdzeniu nic się nie dzieje. Raz została mi klamka kierowcy w ręku, bez możliwości zamknięcia dzwi (szok!)
~Ludwik
Limousine 1.6 TDI BlueMotion Technology 120KM 88kW
No troszkę go trapi - wyciera się lakier we wnękach tylnych drzwi. Tylne tarcze się wichrują i hałasują przy hamowaniu z większych prędkości (raz wymienione na gwarancji i po 10 tkm znów się odzywają). Wskaźnik poziomu paliwa pokazuje przy pełnym baku jedną podziałkę przed full.
~Jonek
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW
wymiana dwóch sterowników w ciągu pierwszych kilku miesięcy użytkowania. W tym oczekiwanie na sterownik pompy ad blue przez 3 tygodnie (to słabe biorąc pod uwagę że zakupy internetowe zrobione w Niemczech w niedziele, w środę są już w Polsce w moim dużym pokoju).
~Daniel z Łodzi
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 150KM 110kW
Sedan - z tyłu wsadzili za twarde uszczelki do drzwi i te wycierają lakier z wnęki na drzwi totalna niedoróbka ale jak drzwi są zamknięte, nie widać przetarć. W serwisach jest na to akcja wklejają folie ochronną..;) Żeby bardziej się nie wycierało..
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B8 Limousine
6,4
~Suytan
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Nie działa mi zapalniczka... zapomniałem powiedzieć na serwisie. Pierdoła. Czasami nie działa Easy Open - na serwisie powiedzieli, że wszystko ok. Nie wiem, może nie umiem machać nogą :D I tak prawie nie używam. Poza tym (odpukać) nic się nie dzieje.
Volkswagen Passat B8 Limousine