Lista ocen Volkswagen Passat B5 Sedan (389) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 641 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~herf@wp.pl
Sedan 4.0 i W8 32V 275KM 202kW
W sporym aucie jakim jest Passat możnaby oczekiwać więcej. Kierowca i przedni pasażer bez żadnych zastrzeżeń. Wyźsi pasażerowie z tyłu wybijają głowami dziury w dachu (kombi pewnie nie ma tego problemu). Ze względu na siedzenia Recaro, środkowy pasażer z tyłu podróżuje w kiepskich warunkach. Bagażnik 400 litrów niezbyt ustawny i NISKI (ze względu na napęd na 4 koła). Brak możliwości złożenia oparcia tylnego siedzenia. Ale powiedzmy sobie...
~Sebastian UK
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Autko przestronne i wygodne nawet na dłuższe trasy. Co prawda jazda na wczasy i krótka drzemka 4 osób na trasie mija się z celem bo ... jest ciasno i niewygodnie. Ale na codzień ja i moja kobietka należymy do osób wysoki (180) więc foteliki dość daleko z tyłu ale nie ma potrzeby ich przesówać jak wchodzą kolejne osoby. Wniosek - ztyłu też jest dość dużo miejsca. Foteliki wygodne i profilowane. Duuuży plus na regulowane podłokietniki i komplet...
~Patryk
Sedan 2.5 TDI 150KM 110kW
Passat to duży samochód, lecz sam byłem zaskoczony kiedy pierwszy raz usiadłem na tylnej kanapie. Wewnątrz miejsca jest na prawdę sporo, zarówno z przodu jak i z tyłu siedzi się bardzo wygodnie (mam 180cm wzrostu). 4 osoby mogą bardzo komfortowo podróżować autem, 5 osoba miałaby troszkę gorzej ponieważ tunel środkowy jest dość wysoki i podłokietnik kierowcy wraz z tylną zapalniczką i popielniczką też zabiera troszeczkę miejsca na środku z tyłu.
~Aleksandra
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Jak to w passacie jest idealnie. Lubię duże samochody, lubię przestrzeń dookoła siebie. Tak jak w b3- sprzęt do serfowania, pies, rower (w środku) i chłopak i jedziemy na wycieczkę. Miejsce pasażera, kiedy jadę sama wykorzystuję jako podręczny bagażnik i śmietnik. Z tyłu miejsca jak dla baszy, ale... zauważalnie mniej niż w b3. Podobno miejsca w środku ma więcej niż audi a6, ale nie sprawdzałam.
~Michał 1983
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Kierowca siedzi jak \"król\" zwłaszcza jak ma pod ręką podłokietnik:) Mój Passat akurat ma i uważam to za bardzo fajny element wyposażenia każdego autka. Pasażerowie z tyłu nie mają żadnych powodów do narzekań. Jest wygodnie i przejrzyście. No i oczywiście nie pomijam pasażera siedzącego z boku, którego fotel podobnie jak fotel kierowcy ma oddzielną regulację poziomu oraz wysuwany masaż na lędźwie.
~UK
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
tu musze go b.pochwalic,z przudu bdb,jezdze wygodnie,mam 176cm,i waze 100kg wiec mam full miejsca,siedzenia zdaja egzamin(mam szerokie ramiona)no i reka opada tam gdzie powinna-na podlokietnik,tyl,tez rewelka,moja zona z bobasem w fotelku za b.zadowoleni,bagaznik-wozek dla dziecka i6 torebek z tesco,lub jak kto woli,2 walizki lotniskowe i 4 torby z tesco,wiec ok!
~Kierowca Bombowca
Sedan 1.6 100KM 74kW
Mam niemal 2 metry wzrostu i z przodu jest miejsca tyle co nie miara. To jest naprawdę doży samochód. Odnośnie tyłu, to opadający dach jest powoduje że podsufitka znajduje się naprawdę blisko głowy, ale mimo mojego wzrostu nie, nie ma ryzyka obijania głowy o dach. Miejsca na nogi zarówno z przodu jak i z tyłu jest naprawdę bardzo dużo.
~życzliwy
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Podobne auto jak Audi A4 ma mniej miejsca. W B5 siedzi się wygodnie. Na tylnej kanapie jest miejsca dosyć dla 3 grubasów. Z przodu pod względem miejsca auto nie ustępuje innym nawet największym autom a pasażerowie czują się bardzo bezpiecznie. Tapicerka 2 kolorowa ( biało-czarna ) sprawia że ma się wrażenie jazdy wyjątkową limuzyną.
~Sławek
Sedan 1.6 100KM 74kW
Przeważnie jestem kierowcą i tak jak w pasku to jeszcze w żadnym samochodzie nie było mi wygodniej. pasażerem jestem rzadko ale miejsca z tyłu jest wystarczająco nawet dla wysokich i szerokich. Zaskoczony jestem pojemnością bagażnika. Nie zdarzyło mi sie żebym woził zakupy na tylnym siedzeniu.Spokojnie wchodzą dwie duże walizki a nawet ława sie zmieściła
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B5 Sedan
9,5
11,1
~ropski
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Wydaje mi się że miejsca ma wystarczająco. Choć byłem nieco rozpieszczony przez moją wcześniejszą krowę (omegę-B) to nie moge narzekać. Bardzo wygodny zarówno dla kierowcy, jak i dla pasażerów, pod warunkiem że na tylnej kanapie znajdują się tylko dwie osoby, Ale to przecież normalne, każde auto tej klasy niezbyt dobrze traktuje piątego pasażera.
Volkswagen Passat B5 Sedan