Lista ocen Volkswagen Passat B5 Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW 1997-2005 (28) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Stryjek
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
Uważam że auta VW są za drogie w stosunku do wyposażenia i mozliwości i konkurencji szczególnie samochodów japońskich. Myslę że Volkswagen bazuje dzisiaj bardziej na micie jakim tam marka okryła sie w poprzednich latach, niż na rzeczywistej jakości, choć oczywiście cały czas jest to górna półka.
~felix
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
jak kupuję się nowy to według mnie jest za drogi za moją wersję trzeba zapłacić ponad 110000tyś zotych . w niemczech raki sam jest tańszy o 15000zł. wynika z prostej matematyki ze Kluczyk Holding wali nas w rogi :))
~lodz
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
auto nie jest tanie, i trudno znalesc ladny egzemlarz, ja swojego szukalem rok.jesli kupi sie od osoby ktora dbala o niego bedzie dobrze sluzyl, ale niektore naprawy np zawieszenie beda drogie
~Uit Nederland
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
Mimo wszystko auto niskobudżetowe z końca produkcji i w miarę wyposażone to dość dobra propozycja przede wszystkim dlatego, ze jest tani i części dość tanie wraz z ich łatwy dostęp.
~Red
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Wg mnie jedna z najlepszych propozycji samochodu w tej klasie cenowej. Mimo upływu lat samochód wciąż bardzo dobrze się sprawuje.
~Mariusz
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
wnetrze całkiem przyjemne, skóra, podłokietnik, dwu-punktowa regulacja kierownicy. Cena zakupu mojego auta była atrakcyjna wiec pod tym względem jest dobrze.
~Maestri
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
w tych cenach jakie krążą wokół passata w standardowych usterkach takich jak przednie zawieszenie powinno się otrzymać dużo bardziej wytrzymalszy osprzęt
~chorhe
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
Polecam 4 osobowym rodziną lub takim jak ja 2 + duży pies. Owczarek niemiecki ma w bagażniku naprawdę dużo miejsca :)
~Piciu
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
Ocena dobra, względnie tani w utrzymaniu, nie psuje się, części eksploatacyjne w rozsądnych cenach.
~nicckus
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
nie jest zle, wydalem sporo pieniedzy ale mysle ze pojezdze nim bez wiekszych napraw.
Volkswagen Passat B5 Kombi