Lista ocen Volkswagen Passat B5 Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW 1997-2005 (33) - Ergonomia

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~felix_wawa
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
Mam gaz sekwencje i powiem szczeże ze pali mi 16l po mieście na trasie do 160 i czasem więcej też coś koło tego. CO prawda jak wracałez z nad morza za kuplem który wiózł dzieciaki, to wypalił 9 litrów. co było małym szokiem dla mnie przeciętna prędkość to 90 -120.
~Red
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
Wszystko na swoim miejscu. Mimo tego, że samochód wyprodukowano w 2000r. posiada elektryczne i grzane lusterka, climatronic i 4 elektryczne szyby. Śmieszy mnie, że w wielu nowych samochodach dalej w tylnych drzwiach można spotkać spotkać korbki.
~Adrian
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
Wszystko na swoim miejscu. Można miej jedynie zastrzezenie co do umiejscowienia sterowania wysokoscia swiecenia reflektorów i jasnosci swiecenia zegarow. Stylistyka nie powala. Postawiono na fukcjonalność z pominięciem walorów estetycznych.
~Zak
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
wszystko byłoby OK gdyby inżynierowie VW przewidzieli że czasami trzeba wymienić żarówki w reflektorach . Wymiana żarówek w prawym reflektorze gdzieś w trasie praktycznie niewykonalna - trzeba bez światła dotrzeć do jakiejś stacji obsługi.
~felix
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
W ŚRODKU REWELWCJA WYKOŃCZENIE SUPER ZADNEGO SKRZYPIENIA, JESTEM DOŚĆ WYSOKI 190CM I SIEDZENIE MODGE JESZCZE ODSUNĄC DO TYŁU PASAŻER Z TYŁU MA DUŻO MIEJSCA NA NOGI ITD.
~wielki fan vw
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
w passatach jak i w autach ze stajni jest prosto wszystko na swoim miejscu lecz ma to swoj styl i moim zdaniem z zamknietymi oczami wie sie gdzie co jest.
~pablo
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
wszystko na swoim miejscu, siedzenia mogły by być bardziej wygodne, ale np. mercedes c ma duzo gorsze, zato w porównaniu do volvo to passat ma taborety
~Kamilos
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
Bez zarzutu. Wszystko siedzi na swoim miejscu. No i te niebieskie zegary z czerwonymi wyłącznikami. Poezja w nocy.
~Piciu
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
Ja osobiście uwielbiam taka prostotę obsługi, ale tak kiedyś konstruowano samochody. Kwestia gustu.

Usterki Volkswagen Passat B5

Volkswagen Passat B5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~nicckus
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
Wszystko na swoim miejscu, przycisk awaryjnych powinien byc jednak troche blizej dloni kierowcy.
Volkswagen Passat B5 Kombi