Lista ocen Volkswagen Passat B5 Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW 1997-2005 (38) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Stryjek
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
Właściwie trudno mi co kolwiek napisać. Jeżdzę tym samochodem od nowości od 1999 roku zrobiłem nim 131 000 km i dalej jeździ super, robiłem zawsze regularnie przeglądy żadnych drobnych upiardliwych usterek w nim nie było. Raz po zimie zwariowała instalacja elektryczna jedne zamki centralne sie zamykały drugie tym samym czasie otwierały. Okazało się że miałem dziurawy dywanik od strony kierowcy i resztki sniegu przedostały sie do głównej...
~Red
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
Przez 5 lat trochę wymieniłem: - 2x komplet wahaczy przód - przeguby - łożysko z piastą tył - przewody hamulcowe - klocki hamulcowe - chłodnica wody - regeneracja alternatora - regeneracja sprężarki klimy. Wszystkie w/w usterki wynikały z eksploatacji.
~nicckus
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
Czujnik temperatury zewnetrznej byl do wymiany czujnik temperatury plynu chlodzacego 2 termostaty zarowki mijania padla wycieraczka tylnia, musze sie wziac i naprawic poducha pasazera zaczela swiecic od tak:/ pekla klamka schowka - musialem naprawic cewka koszt 50 zl ;)
~lodz
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
psuja sie oprocz tego wahacza z przodu pierdoly:klimatronic pokazuje ze jest -40 stopni na zewnatrz,wymienialem przeklanie kierownicza,obrotow mi nie trzymal bo zapchala sie przepustnica.czasami sie cos popsuje np dziwnie pracuje silnik i po 3 dniach wszystko wraca do normy
~felix_wawa
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
wysiadł mi silnik od klimatronika a właściwie moduł sterujący temp przy silniku ( używka około 150zł) , no i oczywiście zatarły się wycieraczki, ale troche wd- 40 i towotu i udało śie je uratować bez wymiany
~karik712
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
drobnostki nie kolidujace w jezdzie jak termostat (nie dogrzewał) , klapy klimatronika czasami glosno chodza, zamek centralny czasami nie zareaguje na tylne drzwi
~Andrzej.Bielsko-Biala
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
Bardzo dobry samochód,czesci eksploatacyjne na przyzwoitym poziomie nie mowiac o servisie.Przez dwa lata eksploatacji tylko wymiana drążkow stabilizacyjnych. Tak tylko olej i flitry.
~chorhe
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
Nic poważnego nie uległo awarii. Uszkodził się tylko przełącznik pochylenia świateł i podświetlania deski roździelczej - pierdoła za 20 zł
~Piotr
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
mankamentem Passata (mialem to rowniez w poprzednim aucie) jest zapiekanie sie mechanizmu wycieraczek... dla mnie denerwujace. reszta elementów bez problemów
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B5 Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
12,2
11,8
~Kamilos
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
Super. Poza tym, że sie przepaliła żaróweczka podświetlania któegoś tam napisu. Nie istotne zupełnie. Sami widzicie. DOSŁOWNIE pierdoła.
Volkswagen Passat B5 Kombi