Lista ocen Volkswagen Passat B5 Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW 1997-2005 (71)

~Red
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
Biorąc pod uwagę wartość samochodu, jego wiek, to co oferuje i ile kosztuje jego użytkowanie, po 5 latach mogę stwierdzić, że to bardzo dobry samochód.
4,1
~Adrian
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
Ogólnie rzecz biorąc to przyzwoite auto w swoim przedziale wiekowym i cenowym. Ma swoje wady i zalety. Silnik jest dość żwawy choć głowy nie urywa :) Do normalnej jazdy wystarcza. Z
4,1
~nicckus
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
nie jest zle, wydalem sporo pieniedzy ale mysle ze pojezdze nim bez wiekszych napraw.
~Stryjek
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
Ogólnie uwazam to auto za bardzo fajny samochód, na pewno rozważył bym następny zakup z tej samej stajni, ale drażni mnie dość uboga lista wyposażenia podstawowego i dodatkowego, pomimo że samochód który mam jestv z tzw. pakietem comfortline. Niektórych rzeczy wogóle w Polsce nie można zamówić jak np. Parkotronika, albo sterowania audio w kierownicy, dlatego tez ciekawsza wydaje mi sie skoda superb ( niestety nie ma kombi ) albo bede szukał...
~Piciu
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
Przyzwoity samochód, który dowiezie cię z punktu A do B przy w miarę niskich kosztach. Auto proste w naprawie, części dostępne i nie psuje się często. Podstawowy warunek, jak z każdym autem, to nie kupić zaniedbanego trupa.
~Uit Nederland
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
Auto niestety już dość wiekowe... silnik chodzi bardzo dobrze. Auto dość dużo pali. W mieście chwilka jazdy to 16 litrów. Na trasie 90 bez szaleństw to może i 8 się nie da, sam nie wiem . 140 trasa około 10 litrów na setkę. Ogólnie średnie spalanie z czego częściej w trasie to 10literkow. Nie chce byc inaczej. Słabe wyciszenie przy większych prędkościach gdyż przy 140km/h na 5 biegu jest dość dużo obrotów. Dobre przyspieszenie na 2,3,4 biegu....
~lodz
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
wymarzone auto rodzinne z dosc mocnym silnikiem.mam full opcje ze skora i alcantara co dodaje uroku.cudowna trojramienna kierwnica ,
~felix
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
SILNIK PRACUJE OK NIE BIERZE OLEJU. ZAŁOŻYŁAEM DO NIEGO GAZ SEKWENCJĘ I WSZYSTKO GRA. CHODZI PIĘKNIE BEZ ŻADNYCH NIESPODZIANEK. CZASAMI PODCZAS OSTREGO PRZYŚPIESZANIA MA CHWILOWE JAKBY ZAWACHANIE, ALE POTEM RUSZA RĄCZO DO PRZODU. (Silnik)
~F&F
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
Duzy, bezpieczny, komfortowy samochod za rozsadna cene. Zalozeniem tworcow passata byla mozliwosc konkurowania nie tylko w przypadku klasy sredniej ale i wyzszej. I nie pomylili sie - ten samochod z powodzeniem moze konkurowac nie tylko z BMW 3, czy Mercedesem C ale i modelami wyzszymi. Wersja 4l to totalny full wypas - moim nastepnym samochodem bedzie napewno Passat W8
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B5 Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
12,2
11,8
~moteq
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
Dobre solidne niemieckie auto dla rodziny. Mozna na nim polegac, calkiem niezle sprawuje sie na drodze, ale jest bardzo nudne. Polecam dla rodziny... wszystko sie zmiesci, bachory go szykno nie zruinuja a i tata bedzie mogl poszalec z 150km...
Volkswagen Passat B5 Kombi