Oceny Toyota Yaris III Hatchback 5d Facelifting 1.0 VVT-i 69KM 51kW 2014-2017

Toyota Yaris III Hatchback 5d Facelifting 1.0 VVT-i 69KM 51kW 2014-2017 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Yaris III Hatchback 5d Facelifting 1.0 VVT-i 69KM 51kW 2014-2017

~swen
Hatchback 5d Facelifting 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Trochę przechwalone auto. Główna zaleta to wygląd i łatwość odsprzedania. W tym segmencie i przedziale cenowym można znaleźć coś wygodniejszego i lepiej wyposażonego. Bardzo ostro działające hamulce. Może to kwestia regulacji a jeżeli nie to trzeba mieć "bardzo lekką nogę". Brak osłony pod silnikiem - nie przewidziano w tym modelu. Za to dużo miejsca koło silnika dającego łatwy dostęp przy naprawie. To samo z plastikowymi nadkolami tylnych kół...
~macbaton
Hatchback 5d Facelifting 1.0 VVT-i 69KM 51kW
samochód bardzo popularny, ale ja w środku czuję się wyjątkowo, denerwuje mnie to, że w samochodzie za lekko ponad 50 tys, nie ma podgrzewanych lusterek??? Przełącznik kierunkowskazów przy lekkim trąceniu tylko 1 mignie??? (a ja myślałem, że 3x to standard?). Konsola środkowa przy lewarku jest ruchoma na spasowaniach z kokpitem, choć nie przeszkadza. Do plusów muszę przyznać to bardzo dobre zachowanie na drodze, łagodnie wybiera dziury, ma...
2,7
~max81
Hatchback 5d Facelifting 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Auto wykonane tandetnie, w serwisie poza przeglądami byłem dwa razy i usłyszałem ten typ tak ma. Plastiki źle spasowane, przy wzroście 185 ciężko dobrze ustawić fotel. W dłuższej trasie lepiej ustawić fotel bardziej pionowo. Światła kiepskie.
4,1
~Dracco
Hatchback 5d Facelifting 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Jak na ten segment to Yaris jest dosyć uniwersalnym autem , choć niepozbawiony drobnych mankamentów. Ogólnie:samochód z silnikiem 3cyl. o poj. 1.0 l., nie może być zachwycający, co tyczy się kultury pracy , osiągów etc.
~Aleks
Hatchback 5d Facelifting 1.0 VVT-i 69KM 51kW
ładna karoseria, słabiutki silniczek, dobrze wyposażone za tą cenę
2,2
~Leszek
Hatchback 5d Facelifting 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Fatalny serwis, który sprzedał samochód. Toyota Motor Poland totalnie lekceważy poważne usterki nie chcąc naprawić bubla na gwarancji.
Toyota Yaris III Hatchback 5d Facelifting