Lista ocen Toyota Yaris III Hatchback 5d Facelifting (25) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dracco
Hatchback 5d Facelifting 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Jak na akie małe auto nie jest żle ,choć na nogi kierowcy brakuje trochę miejsca , z tyłu też nie jest wesoło pasażerom , no chyba , że są szczupli (do 70 kg)i i ,nie przekraczają 170 cm wzrostu. Ja mam 185 cm , i ważę ok 100 kg więc jest trochę ciasno. Fotel kierowcy posunąłem na maxa w tył , i nadal słabo ,ale jeżdżę na b. krótkich odcinkach więc da się przeżyć.
~amartin
Hatchback 5d Facelifting Hybrid 100KM 74kW
Kierowca o wzroście 180 cm i pasażer za nim o tym samym wzroście są w stanie siedzieć wygodnie. Dosyć duży środkowy tunel, więc podróż na miejscu środkowym jest ok tylko na krótsze dystanse. Bagażnik spory, jak na samochód miejski. Przy dobrym planowaniu udało nam się spakować na tygodniowe wakacje dla 4 osób bez użycia bagażnika dachowego.
~max81
Hatchback 5d Facelifting 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Pasażerowie tylnej kanapy mają dużo miejsca, ale sama kanapa nie jest wygodna. Fotel kierowcy da się dużo odsunąć ale kierownica ma za małą regulację. Odsuwając fotel na długość nóg, trzeba postawić oparcie bardziej pionowo, tak żeby mieć lekko zgięte ręce.
~Comerc
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Wygodnie się siedzi, można nim jechać 500km. Fotel kierownica regulowana, tutaj zadbali o to. Wygodnie i szybko się zapina pasy. Bagażnik mały, na wczasy za mały. NA miasto na zakupy - celująco.
~Mh
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Znakomita jak na 4 matrowe auto. Można zabrać pasażerów na pokład w długa trase, nikt z tyłu nigdy mi nie narzekał na brak miejsca, jak to się zdarzało np w suzuki Swift
~Mistarwah
Hatchback 5d Facelifting Hybrid 100KM 74kW
Jak na tak małe auto przestrzeni dosyc sporo, czy to dla pasażerów czy kierowcy, śmiem twierdzić ze w nowej BMW serii 5 mniej miejsca dla pasażera z tylu mailem...
~Marek
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Tutaj bardzo duże zaskoczenie, przestrzeń z przodu mierząc od boczkow drzwi o 2 cm większa niż w Oplu Astrze 3, a to przecież dwa różne segmenty aut. Także ogromny plus.
~awas4
Hatchback 5d Facelifting Hybrid 100KM 74kW
Jak na auto segmentu B miejsca jest sporo. Mam 186cm i bez problemu mieszczę się z przodu i z tyłu. Tylko bagażnik mały.
~awas4
~Michał
Hatchback 5d Facelifting Hybrid 100KM 74kW
Jest sporo miejsca i z przodu i z tyłu. Minus duży za skąpą możliwość regulacji kierownicy (tylko trochę w pionie i poziomie)
Toyota Yaris III Hatchback 5d Facelifting