Lista ocen Toyota Corolla XII Sedan (35) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Sedan 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Bardzo precyzyjny, wystarczająco twardy jak na auto tego segmentu. Auto bardzo dobrze się prowadzi i nie doprowadza do niebezpiecznych sytuacji. Łatwo je kontrolować.
~J23
Sedan 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Bardzo poprawny w każdych warunkach. Trudno sie czegoś przyczepić ale tez wyjątkowo sie nie wyróżnia. Jednak ze wszystkich ocenianych elementów ten jest najlepszy.
~infiniti
Sedan 1.6 Valvematic Dual VVT-i 132KM 97kW
wygodne auto, mięciutkie, aż chce się jechać. Bardzo ładnie wybiera dziury, chyba dawno nie jeździłem autem o tak wygodnym zawieszeniem.
~Toyota Corolla XII, 2020
Sedan 1.6 Valvematic Dual VVT-i 132KM 97kW
Na jeździe próbnej miałem wrażenie, jakbym jeździł tym autem od trzech lat. Prowadzi się bardzo przyjemnie, precyzyjnie, wręcz intuicyjnie.
~Tomasz
Sedan 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Układ jezdny jest b.dobry. Auto jest zwinne, lekkie, pewnie pokonuje nierówności. Dobrze prowadzi się w zakrętach. Układ jezdny jest bezpieczny.
~Mateusz S
Sedan 1.6 Valvematic Dual VVT-i 132KM 97kW
Auto bardzo dobrze trzyma się drogi, jedyny mankament dla mnie to za niski przedni spojler i czasami można zahaczyć i ob szorować spód.
~kerado
Sedan 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Zaskoczony jestem pozytywnie, samochód prowadzi się bardzo pewnie. Połączenie komfortu ze stabilnością jazdy. Nazwałbym ten układ jako jędrny/sprężysty.
~tadekspien
Sedan 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Dobre tłumienie nierówności, przyzwoity komfort do jazdy na każdy dzień. Zakręty pokonuje poprawnie, nie wzorcowo.
~major
Sedan 1.6 Valvematic Dual VVT-i 132KM 97kW
Super, chyba największy atut. Auto płynie, dobrze trzyma się drogi, pewnie to po części zasługa obniżonego środka ciężkości.

Usterki Toyota Corolla XII

Toyota Corolla XII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Dominik
Sedan 1.6 Valvematic Dual VVT-i 132KM 97kW
Dobre auto jak chcesz dojechać z punktu a do b we względnym komforcie. Nie nadaje się do szybszej jazdy.
Toyota Corolla XII Sedan